Երևանի և մարզերի մի շարք հասցեներում լույս չի լինի
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ սեպտեմբերի 13-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10։00-16:00 Դավթաշեն 4-րդ թաղ․ 2ա, 2բ, 3ա, 4ա շենքեր, Անդրանիկի փ. 110, 112, 130, 132, 134, 136 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ավան՝ Պաշտպանության նախարարության շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11։00-17:00 Կոմիտասի պող. 28Ա-30 շենքեր, Վ․ Փափազյան փ. 17-17Ա շենքեր, Անտառային փ. 158/1 շենք, Հյուսիսային ճառագայթ 17, 18 շենքեր, Արաբկիր 51 փողոց 3; 53 փողոց 6 շենքեր, Արաբկիր 39 փողոց 2-30; 47 փողոց 4/1-10; 49 փողոց 2-10 շենքեր, Խորենացու փ. 6-12 շենքեր, Մաշտոցի պող. 6 շենք, Զաքյան փ. 6 շենք, Նալբանդյան փ. 23/27, 25/14, 25ա շենքեր, Սայաթ-Նովայի պող. 10, 12 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,