11:00-16:00 Մասիս քաղաք՝ 2-րդ, 10-րդ և Կայարան թաղամասեր մասնակի, «Մասիս Տոբակո» ընկերություն, «Ակվատեխավտոմատիկա» ընկերություն, զորամաս, Սիփանիկ, Սայաթ-Նովա և Նորաբաց գյուղեր մասնակի, Ռանչպար գյուղ՝ «Վիվա-ՄՏՍ» ընկերության բջջային օպերատորի կայան և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,Վայոց Ձորի մարզ՝
10:30-12:30 Ելփին, Չիվա և Ռինդ գյուղեր, Արենի գյուղ մասնակի,Կոտայքի մարզ՝
10:00-14:00 Հրազդան քաղաք՝ Ջրառատ թաղամաս, Ջրառատի Նոր թաղամաս, թիվ 5 դպրոց և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10։00-15:00 Չարենցավան քաղաք՝ 6-րդ թաղ. 13-18, 28 շենքեր, Քաղաքապետարան, Ներքին գործերի Չարենցավանի բաժին, «Արարատ բանկ» ընկերություն և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11։00-16։00 Աբովյան քաղաք՝ Սարալանջ թաղամաս մասնակի, Բալահովիտ գյուղ մասնակի, զինմաս և կրակադաշտ, «Փարավոն» ռեստորանային համալիր,
11:00-17։00 Նոր Գեղի գյուղ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, «Վիվա-ՄՏՍ» և «Յուքոմ» ընկերությունների բջջային օպերատորների կայաններ, «Նաիրի ՃՇՇ» ԲԲԸ, Նոր Արտամետ գյուղ մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, «Գլոբուս», «Պոմպայական-3», «Սառնարան-1», «Անկարան», «Արտամետ», «Տիգարբո», «Ա Մարտիրոսյան», «Օզեմ», «Գ․ Կարապետյան», «Հ.Խաչատրյան», «Հ Ավագյան», «ԷԱ ԷՆԴ», «Կլուբնիչնայա պոլյանա», «Տ.Դադայան», «Բեյ Ընդ Ջի գրուպ», «Մ. Ղասաբյան», «Մ․ Միքայելյան», «Ռոյալ Գլաս գրուպ», «Տ․ Բրսոյան», «Հ․ Ղարաբաղցյան», «Հեք Նիքլ», «Հ․ Գրիգորյան», «Ն․ Աբրահամյան» և «Ագրո Բերք» ընկերություններ,
11։00-16:30 Մարտունի քաղաք մասնակի, Մադինա, Ներքին Գետաշեն, Վաղաշեն, Զոլաքար, Աստղաձոր բնակավայրերն ամբողջությամբ և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ,
11:00-16:00 Լոռի-Բերդ, Լեջան, ագարակ, Յաղդան, Հովնանաձոր և Կողես գյուղեր,Տավուշի մարզ`
11:00-13:00 Դիլիջան համայնքի՝ Հովք, Խաչարձան, Աղավնավանք և Գոշ գյուղերն ամբողջությամբ, Նոեմբերյանի տարածաշրջան՝ Բաղանիս, Ոսկևան, Ոսկեպար, Կոթի, Բարեկամավան գյուղեր, «Ոսկեպար» փոքր ՀԷԿ և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ,
11:00-15:00 Բռնակոթ գյուղ:Սպառած էլեկտրաէներգիայի, անջատումների, Ձեր իրավունքներին կամ պարտականություններին վերաբերող, ինչպես նաև այլ հարցերի առնչությամբ կարող եք զանգահարել 1-80 և 0 8000 0 180 շուրջօրյա գործող հեռախոսահամարներով: