Երևանի և մարզերի մի շարք հասցեներում լույս չի լինի
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ սեպտեմբերի 20-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10։00-16:00 Արտաշիսյան փ․ 81 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Մազմանյան փ. 2, 4, 6, 8, 10, 12 շենքեր, Անդրանիկի փ. 92, 106, 108, 114, 116, 118, 120 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նորք Մարաշ՝ Նորք 13 փողոց 99-155; 15 փողոց 1-49; 17 փողոց 50-105 առանձնատներ, Նորք 17 փողոց 2-րդ նրբ. 2-22ա առանձնատներ, Նորք 1, 9, 11 փողոցների առանձնատներ, թիվ 157 դպրոց և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11։00-16:00 Մուրացանի փ. 117 շենք և 21, 123, 147, 149, 184 առանձնատներ, Նոր Արեշ 8 փողոց 1-41 առանձնատներ,
11։00-17:00 Ծարավ Աղբյուրի փ. 5-16 առանձնատներ, Սարկավագի 2 փողոց 12-74 առանձնատներ, Սունդուկյան փ. 17-23 շենքեր, Հր.Քոչարի փ. 18-20, Վաղարշյան փ. 14-16 շենքեր, Ազատության պող. 1/6-1/45 շենքեր, Հրաչյա Ներսիսյան փ. 10/7 շենք, Քանաքեռ ՀԷԿ թաղ. 5-11 շենքեր, Ղափանցյան փ. 5/9-5/162 առանձնատներ, Լեոյի փ. 11, 33, 13, 35, 37 շենքեր, Մաշտոցի պող. 3, 5/4 շենքեր, Պարոնյան փ. 2-10 շենքեր, Պարոնյան փակ․ 7-20 առանձնատներ, Արհեստավորների փ. 91-163 շենքեր, Եր․ Քոչարի փ. 22, 28 շենքեր, Զավարյան փ. 18, 47 առանձնատներ, Գրողների փ. 3, 16 առանձնատներ, Նար-Դոսի փ. 39, 43 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10։00-14:00 Երասխահուն գյուղ մասնակի և Վարդանաշեն գյուղեր,
11։00-17:00 Էջմիածին քաղաք մասնակի, Էջմիածին քաղաք` Չարենց թաղամաս, Այգեկ, Մոնթեավան, Նորակերտ, Բաղրամյան, Ծաղկունք, Ծիածան, Աթարբեկյան և Խորոնք գյուղեր մասնակի, Արտիմետ գյուղ մասնակի,