Անմոռանալի պահեր ու շահավետ առաջարկ Myler-ում․ Idram&IDBank
Ձմեռը Myler Mountain Resort-ում երբեք պարզապես տարվա եղանակ չէ։ Այստեղ այն տրամադրություն է, էներգիա, տոն ու էմոցիաներ՝ շա՜տ էմոցիաներ։
Ձյուն, սառը օդ, հազար ու մի զվարճանք՝ լեռների սրտում։ Իսկ երբ այս ամենին գումարվում են նաև հաճելի անակնկալները՝ յուրաքանչյուր ակնթարթ վերածվում է կատարելության։
Այս տարի Myler Mountain Resort-ում հանգստացողների համար ունենք աննախադեպ արշավ․ մինչև 2026թ․ մարտի 15-ը կատարելով վճարումներ Idram&IDBank հավելվածով Իդրամ QR-ի միջոցով, կստանաք մինչև 20% ակնթարթային idcoin: Ընդ որում, արշավը տարածվում է ոչ միայն լեռնադահուկային համալիրի ծառայությունների, այլ նաև ռեստորանների ցանցի, քոթեջների, ինչպես նաև Myler-ի տարածքում գործող բոլոր այն վայրերի վրա, որտեղ առկա է Իդրամ QR-ով վճարում կատարելու հնարավորությունը։
«Սա իսկական նվեր է մեր հազարավոր հաճախորդներին, քանի որ այս ու նմանօրինակ արշավների շնորհիվ մենք սովորական վճարումը վերածում ենք հաճելի անակնկալի։ Այսօրինակ նախաձեռնություններով մենք նաև մեր շնորհակալությունն ենք հայտնում մեր հաճախորդներին լոյալության ու QR վճարումների իրենց փորձառության ճանապարհը մեզ հետ կիսելու համար՝ դարձնելով նրանց ժամանցն ավելի գունեղ, տպավորիչ ու հիշարժան»,- նշեց IDBank-ի և Իդրամի Էկոհամակարգի զարգացման և գործընկերների հետ համագործակցության բաժնի ղեկավար Գոհար Ղուկասյանը։
Կատարյալ է այն ժամանցը, երբ ունես մանրուքների մասին մոռանալու և պահը վայելելու հնարավորություն։ Myler Mountain Resort-ում դա ոչ միայն հնարավոր է, այլ նաև պարտադիր, հատկապես երբ յուրաքանչյուր Իդրամ QR վճարումից հետո քեզ սպասում է միշտ հաճելի ՝ «Դուք ստացել եք idcoin» հաղորդագրությունը։
Նշենք, որ արշավի շրջանակում մեկ հաճախորդին օրացուցային ամսվա ընթացքում բոլոր վճարումների դիմաց հանրագումարային ենթակա է հաշվարկման և տրամադրման առավելագույնը 20,000 idcoin (հարկումից հետո):
Ի դեպ, արշավին մասնակցած և Բանկի հաճախորդ չհանդիսացող օգտատերերը, որոնք արշավի ընթացքում Idram&IDBank հավելվածի միջոցով կսինքրոնացվեն և կդառնան Բանկի հաճախորդ, արշավի ավարտից հետո 10 աշխատանքային օրվա ընթացքում կստանան 1000 idcoin (հարկումից հետո):
Արշավի բոլոր մանրամասներին ծանոթացեք այստեղ։
Փետրվարի 10-ի կարևոր լուրերը
2026/02/10/ 19:19 -
2026/02/10/ 17:41 -
Բաց սահմաններ, թվայնացված մաքսային համակարգ, ստվերի կրճատում և ռեկորդային հարկային եկամուտներ․կարևոր շեշտադրումներ՝ ՊԵԿ նախագահի ասուլիսից
2026/02/10/ 17:31 -
2026/02/10/ 16:20 -
Շքեղության նոր մակարդակ․ 125,000 դոլարով հնարավոր է պտտվել աշխարհի շուրջ 22 օրում
2026/02/10/ 15:17 -
Հայաստանում կխստացվի վարորդական իրավունքից զրկելու գործընթացը․ նոր սահմանափակումներ
2026/02/10/ 14:12 -
Գործարկվել է ՀՀ արդարադատության նախարարության նոր պաշտոնական կայքը
2026/02/10/ 12:58 -
«Ռոսատոմ»-ը հայտարարել է Հայաստանում ատոմակայանի կառուցման նախագիծը հնարավորինս շուտ սկսելու պատրաստակամության մասին

Снег, бодрящий горный воздух и бесконечное веселье в самом сердце гор. А когда к этому добавляются приятные сюрпризы от Idram&IDBank, каждый момент становится по-настоящему идеальным.
В этом году мы запускаем отличный акция для гостей горнолыжного курорта Myler. Совершая платежи через приложение Idram&IDBank с использованием Idram QR до 15 марта 2026 года, вы получите до 20% мгновенного idcoin-а. Более того, акция распространяется не только на услуги горнолыжного комплекса, но и на рестораны, коттеджи, а также на все торговые точки в Myler Mountain Resort, где доступна оплата с помощью Idram QR.
«Это настоящий подарок для тысяч наших клиентов, ведь благодаря таким и подобным кампаниям мы превращаем привычную оплату в приятный сюрприз. Посредством подобных инициатив мы также выражаем благодарность нашим клиентам за доверие и активное использование QR-платежей, делая их отдых и впечатления ещё более яркими, насыщенными и запоминающимися», — отметила Гоар Гукасян, руководитель отдела развития экосистемы и партнёрского сотрудничества IDBank и Idram.
Идеальное времяпрепровождение — это возможность забыть о мелочах и полностью насладиться моментом. На горнолыжном курорте Myler это не просто возможно, а неизбежно — особенно когда после каждой оплаты по Idram QR вас встречает приятное сообщение: «Вы получили idcoin-ы».
Отметим, что в рамках акции одному клиенту за все платежи в течение календарного месяца может быть начислено не более 20 000 idcoin-ов (после уплаты налогов).
Кстати, пользователи, участвовавшие в акции и не являющиеся клиентами Банка, которые в период проведения акции синхронизируются через приложение Idram&IDBank и станут клиентами Банка, получат 1 000 idcoin-ов (после уплаты налогов) в течение 10 рабочих дней после окончания акции.