10:00-15:00 Արալեզ, Նոր Կյանք գյուղեր մասնակի,
10:30-12:30 Ջրաշեն գյուղ մասնակի,
11:00-14:00 Մասիս քաղաք՝ 1-7, Հերացի, Դպրոցականների, Հանրապետության, Արարատյան, Շիրազի և Շիրակի փողոցներ մասնակի, թիվ 1-6 և Նոր թաղամասեր մասնակի, Այնթափ, Նոր Խարբերդ, Նոր Կյուրին և Մարմարաշեն գյուղեր մասնակի,
10:00-12:00 Ջերմուկ քաղաք՝ Ձախափնյա թաղ. 2, 3, 4, 7, 10 շենքեր,
10:00 15։00 Ջերմուկ քաղաք՝ Շինարարների, Շահումյան, Անտառային փողոցներ մասնակի, Գնդևազ և Կեչուտ գյուղեր, «Գնդևազի թռչնաֆաբրիկա» ՓԲԸ, «Ջերմուկ Գրուպ» ՓԲԸ, «Վիվա-ՄՏՍ», «Թիմ Տելեկոմ» և «Յուքոմ» ընկերությունների բջջային օպերատորի կայաններ, «Արփա Սևան» թունելախորշ, «Արսքար» ՍՊԸ,
10:30-12:00 Ելփին գյուղ մասնակի,
10։0015:00 Չարենցավան քաղաք՝ 6-րդ թաղ. 1-4, 19, 20, 20ա շենքեր, թիվ 5 դպրոց, «Արդշինբանկ» ընկերություն, Չարենցավանի սոցապ բաժին, Չարենցավանի քննչական բաժանմունք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-13:00 Զորավան, Արագյուղ, Բուժական գյուղեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, «Ալխալյա», «Ալրեյամի ֆարմ» ՍՊԸ-ներ, «Զորավան» և «Նաիրյան» ԲԲԸ-ներ, սեփականատերեր՝ «Մ Գևորգյան», «Գ․ Պետրոսյան», «Սամվել Ամիրխանյան», «Անահիտ Վարդանյան», «Կ․ Փիլոյան», «Զ․ Կարապետյան», «Մ․ Հարությունյան», «Հ․ Բաղդասարյան», «Դ․ Հայրապետյան», «Շ․ Ղազարյան», «Վիվա-ՄՏՍ» և «Յուքոմ» ընկերությունների բջջային օպերատորի կայաններ, Նոր Գեղի գյուղ՝ Նալբանդյան փողոց, «Երկրաբան» թաղամաս, «Սառնարան-2» թաղամաս, Սեփականատերեր՝ «Գ. Սաֆարյան», «Կիրակոսյան», «Հ․ Նազալյան», «Լիդեր», «Լորի» և «Աղավնի» ՍՊԸ-ներ,