Երևանի և մարզերի մի շարք հասցեներում լույս չի լինի
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հունիսի 24-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10:00-11։00 Նորաշեն թաղ. 26, 27, 28 շենքեր, Ճառագայթային Ա, Բ, Վ, Գ շենքեր, Անդրանիկի փ. 123, 125 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նոր Նորք 2-րդ զանգ.՝ Գայի պող. 21, 23, 27, 28, 31, 52 շենքեր, Մոլդովական փ. 48/4, 50/3, 50/5, 50/6, 60 շենքեր, թիվ 250 մսուր-մանկապարտեզ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11։00-15:00 Կոմիտասի պող. 59/6-61 շենքեր, Շահսուվարյան փ. 5-9 շենքեր, Պարույր Սևակի փ. 51/2 շենք,Նոր Արեշ 8փ․ 45-86; 15փ․ 17-43 առանձնատներ, Չարենցի փ. 1, 1բ շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10։30-16:30 Աբովյան քաղաք՝ 2-րդ, 3-րդ, 6-րդ, 7-րդ, 8-րդ միկրոշրջաններ մասնակի, Աղվերան, Արզական համայնքներ, «Բջնի» այգեգործական ընկերություն, «Աշնաղ» գազալցակայան, «Յուքոմ», «Վիվա-ՄՏՍ», «Թիմ Տելեկոմ» ընկերությունների բջջային օպերատորների կայաններ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10:00-16:00 Գեղաշեն, Զովք գյուղեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-12։30 Արզնի համայնքի ոչ բնակիչ-բաժանորդներ մասնակի, Արզնի 5-րդ թաղամաս, «Արարատ Լասա», «Ակնալիճ», «Գազ Գրուպ», «Պռոբիզնես», «Բիթերմ Ռիվեր», «ՄԼ Մայնինգ», «ԼՏԸ Միքայել», «Արիկո Գոռ» ՍՊԸ-ներ, «Արզնի» թռչնաֆաբրիկա, Սեփականատերեր՝ «Գոռ Գրիգորյան», «Օֆելյա Մովսիսյան», «Ռ․ Թովմասյան», «Թագուշ Կուրզինյան», «Արմեն Ղարապանյան», «Բաբլոյան», «Կ․ Պողոսյան» ԱՁ, «Ս․ Մարտիրոսյան» և «Ֆ. Ղազարյան» ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11։00-14։00 Ճամբարակ քաղաք՝ Գարդմանի, Գ․Նժդեհի, Բայրոնի, Հ․ Նադարյան, Չարենցի, Կոմիտասի, Մաշտոցի և Սեպտեմբերի 21-ի փողոցներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ճամբարակի «ՃՇՇ» ԲԲԸ, զորամաս և գազալցակայան,
Լոռու մարզի`
10:00-15։00 Սանահին գյուղ: