Արտարժույթի փոխանակման առցանց հարթակ՝ Կոնվերս Բանկի իրավաբանական անձ հաճախորդների համար
Մեր օրերում ժամանակը փող է: Բարձր գնահատելով հաճախորդների ժամանակն ու հարմարավետությունը՝ Կոնվերս Բանկն առաջարկում է լուծում բոլոր այն տնտեսվարողներին, ովքեր իրենց գործունեության ընթացքում հաճախակի են օգտվում արտարժույթի փոխանակման բանկային ծառայությունից:
Մեր մասնագետները ուսումնասիրում են արժութային շուկայի միտումները, շուկայի մասնակիցների կողմից ներկայացվող գնային առաջարկները և այդ ուսումնասիրությունների հիման վրա առաջարկում փոխանակման շահավետ պայմաններ:
Բաժանորդագրվելով Converse Markets արտարժույթի փոխարկման առցանց հարթակին՝ հաճախորդներն առանց լրացուցիչ ծախսեր կրելու ստանում են արտարժույթի փոխարկման շահավետ, հարմարավետ, անվտանգ ու պարզ միջավայր, որտեղ, կատարելով ընդամենը մի քանի հպում հաշված վայրկյանների ընթացքում, ձեռք են բերում անհրաժեշտ արժույթը արտոնյալ փոխարժեքով:
Ինչու՞ բաժանորդագրվել Converse Markets-ին.
• Հնարավորություն է տալիս ավելի քան 35 արժութային զույգերով փոխարկում կատարել արտոնյալ պայմաններով՝ հաշվին առկա մնացորդի սահմաններում,