Երկար ժամանակով լույս չի լինելու Երևանում եւ 9 մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հուլիսի 11-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10։00-16:00 Մարգարյան փ. 29, 29/1, 29/2 շենքեր, Արարատյան 1-ին զանգ․ 15, 17, 18 շենքեր մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նոր Նորք 7-րդ զանգ.՝ Կարախանյան փ. 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 47, 48, 49, 50 շենքեր, Հ․ Ավետիսյան փ. 46/5, 51, 52, 52/5, 53, 58 շենքեր, թիվ 88 դպրոց և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11։00-15:00 Նոր Արեշ 9փ․ 51-73; 16փ․ 35-74; 44փ․ 45-92; 46փ․ 1-40 առանձնաստներ և Նոր Արեշ 50 փողոց,
11։00-17:00 Այգեստան 11 փողոց 34-101 առանձնատներ, Հերացու փ. 2, 2ա շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ռուբինյանց փ. 27-7-27/84 առանձնատներ, Ֆանարջյան փ. 1-91/3 առանձնատներ, Հասրաթյան փ. 18/7 շենք, Ուլնեցի փ. 139 շենք, Բարբյուսի փ. 60/1-66 շենքեր և 31-60 առանձնատներ, Կոմիտասի պող. 60-64 շենքեր, Գյուլբենկյան փ. 36-40Ա շենքեր, Արամ Խաչատրյան փ. 10, 24-26 շենքեր և 12/1 առանձնատուն, Բակունցի փ. 7-15 առանձնատներ, Նոր Արեշ 4փ. 69-100; 15փ. 1-34, 3, 5, 7, 9; 17փ. 1-31 առանձնատներ, Արցախի փ. 31, 37 առանձնատներ, Մուրացանի փ. 192, 165-231 առանձնատներ, Նոր Նորք 3-րդ զանգ.՝ «Տաշիր Պիցցա» ՍՊԸ, «Իդեալ» հանրախանութ, «Դինաստիա» ՍՊԸ, Բելառուսական խանութ, հարակից առանձնատներ և ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,