Մանթաշյանց ընկերների օր. Նոր ձևաչափ Մանթաշյանց գործարարների միության անդամների համար
Մանթաշյանց գործարարների միությունն իր ակումբի անդամների համար որդեգրել է նոր ձևաչափ: «Մանթաշյանց ընկերների օր»։ Իր ձևաչափով տարբերվող այս ֆորմատը հնարավորություն է տալու անդամներին ներկայացնել Մանթաշյանց գործարարների միությունն այն բիզնեսմեն ընկերոջը, որը լսել է միության մասին և շահագրգռված է Մանթաշյանց բիզնեսների հետ գործակցությամբ։
Հանդիպման ընթացքում Galaxy Group ընկերությունների խմբի Ստրատեգիայի և ինովացիաների տնօրենը ներկայացրեց Design Thinking workshop ծրագիրը, որը նեթվորքային շփման նոր ու հիանալի հնարավորություն է: Դրանից բացի, բիզնեսմենները շանս են ստանում խնդիրների լուծման համար գործածել ոչ թե ավանդական գործիքներ, այլ կիրառել նոր լուծումներ:
Մանթաշյանց գործարարների միության գլխավոր նպատակներից մեկն է մեծացնել գործարարների շփումը: Նոր ձևաչափով հանդիպումը կօգնի, որպեսզի ակումբականները կարողանան գործակցել ոչ միայն ակումբի ներսում, այլև ակումբից դուրս՝ «ընկեր բիզնեսների» հետ:
Նոր ձևաչափով հանդիպումը առաջինն էր, այն կդառնա շարունակական, քանի որ ըստ ակումբականների՝ ընկեր բիզնեսմենների հետ ավելի հեշտ է գտնել լուծումներ, որը կարող է վերաբերել տարբեր թեմաների, սկսած նոր պրոդուկտենրի թողարկումից մինչև հաճախորդների կարիքների բավարարում: