Կկայանա Business YereFun նեթվորքինգ իրադարձությունը
Հունիսի 14-ին Արարատ գոլֆի ակումբում տեղի է ունենալու Business YereFun ոչ ստանդարտ բիզնես նեթվորքինգ միջոցառումը, որն իր հարկի ներքո է հավաքելու բիզնես սեփականատերերի, տնօրենների և տարբեր ոլորտների թոփ մենեջերների՝ խթանելու բիզնես համագործակցության և արդյունավետ նեթվորքինգի զարգացմանը։
Altezza By Armenian Helicopters-ում ապրիլի 6-ին տեղի ունեցած Linkedin Local Yerevan-ի գրանցած հաջողություններից հետո Targeting ընկերությունը նախաձեռնել է նոր բիզնես նեթվորքինգային միջոցառում, որն իր ոճով և բովանդակությամբ լինելու է անմիջական, բայց շատ գործնական։
Այս միջոցառումը կանաչ դաշտ է ապահովելու գործարարներին համագործակցության և արդյունավետ նեթվորքինգի ընդլայնման, իրենց կապերը ամրապնդելու և առկա հնարավորություններից օգտվելու համար։
Business YereFun միջոցառմանը ելույթ են ունենալու բիզնես ոլորտում հաջողած մասնագետներ և ներկայացնելու են բիզնես տրանսֆորմացիայի հիշարժան քեյսեր՝ ընդգծելով բիզնեսի հիմնական այս գործառույթները․