Երևանի և մարզերի մի շարք հասցեներում լույս չի լինի
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ նոյեմբերի 8-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
11։00-17:00 Ամիրյան փ. 2, 4, 26/4 շենքեր, Բուզանդի փ. 97 շենք և 6-45, 45-55 առանձնատներ, Կողբացու փ. 18-45 առանձնատներ, Ամիրյան փ. 10, 12 շենքեր, Մաշտոցի պող. 20, 20/4, 15/5 շենքեր, Հրազդանի կիրճ, Արամի փ. 35 շենք, Լեոյի փ. 54 շենք, Աբովյան 28 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Սոսեի 2-րդ նրբ. 8 շենք, Աղբյուր Սերոբի փ. 10 շենք և 6-22 առանձնատներ, Դավիթ Անհաղթի փ. 6-6/8 շենքեր, Ուլնեցի փ. 15-56/6 շենքեր և 40/4-58/17 առանձնատներ, Ռուբինյանց փ. 17/2-21/5 շենքեր,
Մ․ Ավետիսյան 4 փողոց 22 շենք, թիվ 284 մանկապարտեզ, Մամիկոնյանց փ. 34Ա-36/2 շենքեր, Հյուսիսային ճառագայթ 17, 18 շենքեր, Արաբկիր 39 փողոց 2-30; 47 փողոց 4/1-10; 49 փողոց 2-10; 51 փողոց 3; 53 փողոց 6 շենքեր, Սիլիկյան թաղ. 7 փողոց մասնակի, Ջամբուլի փողոց մասնակի. թիվ 89 դպրոց, Մ.Մելքոնյան փ. 48, 46, 46/1 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նոր Արեշ 4 փողոց 69-100; 15 փողոց 1-34, 3, 5, 7, 9; 17 փողոց 1-31 առանձնատներ, Արցախի փ. 31, 37 առանձնատներ, Մուրացանի փ. 192, 165-231 առանձնատներ,