Երևանի և մարզերի մի շարք հասցեներում լույս չի լինի
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ սեպտեմբերի 9-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10։00-16:00 Ներքին Չարբախ թաղ. 3, 7 փողոցներ, Ներքին Չարբախ թաղ. 3-րդ փողոց 2-րդ նրբանցքի առանձնատներ, Ներքին Չարբախ թաղ. 7-րդ փողոց 1-ին նրբանցքի առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նուբարաշենի 2-րդ փողոց 1-8 շենքեր,Նուբարաշեն 2 հարթակ, Նոր Խարբերդ գյուղ՝ 12-23, 23-26, 24-31, 24-26 փողոցներ, Նոր Խարբերդ գյուղ 2, 30, 31, 32 փողոցներ և «Անուշ» այգեգործական ընկերություն
11։00-16:00 Արցախի փ. 14, 14ա, 18, 18ա, 24/1, 26 շենքեր,
11։00-17:00 Սունդուկյան փ. 68-90 շենքեր, Ազատության պող. 2-6 շենքեր, Հր. Ներսիսյան փ. 10/7 շենք, Հյուսիսային ճառագայթ փ. 17, 18 շենքեր, Մարգարյան փ. 18, 20, 39 շենքեր, Արաբկիր 39փ. 2-30; 47փ. 4/1-10; 49փ. 2-10; 51փ. 3; 53փ. 6 շենքեր, Բատիկյան, Վանթյան փողոցներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Սարի թաղ 5փ. 21-74; 7փ. 14-63 առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,