📍 Ի ՞նչ է սպասվում 29.08.2023-ին
⚡️«Հին Խնձորեսկ» հատիկաընդեղենի արտադրամասի բացման արարողություն
Օգոստոսի 29֊ին Գորիսում և Խնձորեսկում նախատեսվում է մի քանի միջոցառում։ Ժամը13։30-ին  Խնձորեսկում տեղի կունենա «Հին Խնձորեսկ» հատիկաընդեղենի արտադրամասիբացման արարողությունը։
⚡️Ավանդական մարկետինգից դեպի պրոդուկտ մարկետինգ անցում
Օգոստոսի 29–ին՝ ժամը 19-ին և սեպտեմբերի 1–ին՝ ժամը 21–ին, եռօրյա դասընթաց։ Առաջինթեմա՝ ավանդական մարկետինգից դեպի պրոդուկտ մարկետինգ անցումն է։ Երկրորդ թեմա՝go-to-market ռազմավարություն։
⚡️Միջազգային մարդասիրական իրավունքի տարածաշրջանային ամառային դպրոց
Օգոստոսի 28-ից սեպտեմբերի 2-ը Երևանում կկայանա միջազգային մարդասիրականիրավունքի տարածաշրջանային ամառային դպրոցը։ Դասընթացը կանցկացվի Երևանիժամանակով երեկոյան ժամերին, բացառությամբ շաբաթ օրվա ցերեկային դասընթացի:
⚡️Հանդիպում ապագա առաջնորդների փոխանակման (FLEX)* ծրագրի շրջանավարտներիհետ
Օգոստոսի 29-ին՝ Լոֆթ Վանաձորում, հյուրընկալելու ենք ապագա առաջնորդներիփոխանակման (FLEX)* ծրագրի շրջանավարտներ Նանե Ամիրխանյանին և ԼուիզաՄարկոսյանին։ Ժամը 12-ին, Տիգրան Մեծի 24 հասցեում։
⚡️Ա.Խաչատրյանի Գայանե բալետ
Օգոստոսի 29-ին՝ ժամը 19-ին, կներկայացվի Արամ Խաչատրյանի Գայանե բալետը: Բեմադրությունը՝ Վիլեն Գալստյանի (ՀՀ ժող. արտիստ):
⚡️Օլգա Անիկինայի բանաստեղծություններ և թարգմանություններ
Common Ground-ի հյուրն է բանաստեղծուհի, արձակագիր և թարգմանիչ Օլգա Անիկինան: ՆաԲոբ Դիլանի, Շերվուդ Անդերսոնի, հրեա բանաստեղծների և իդիշ լեզվով ժողովրդականերգերի թարգմանությունների հեղինակն է:
⚡️Ազատ ոճի ըմբշամարտի մրցաշար՝ նվիրված Անդրանիկ Հարոյանի հիշատակին
Օգոստոսի 29-31-ը Երևանի «Միկա» մարզադահլիճում կկայանա ազատ ոճի ըմբշամարտիմրցաշար՝ նվիրված Անդրանիկ Հարոյանի հիշատակին: Մրցումներին մասնակցելու ենըմբիշներ Հայաստանից և արտերկրից։ Մրցումների սկիզբը՝ օգոստոսի 30-ին և 31-ին՝ ժամը11–ից, եզրափակիչները օգոստոսի 31-ին՝ ժամը 13-ին։