Apple-ի նախկին դիզայներ Ջոնի Այվը ստեղծել է Չարլզ III-ի թագադրման տարբերանշանը
Apple-ի նախկին գլխավոր դիզայներ սըր Ջոնաթան Այվը ստեղծել է Մեծ Բրիտանիայի թագավոր Չարլզ III-ի թագադրման տարբերանշանը։ Համապատասխան տեղեկությունը հայտնվել է բրիտանական թագավորական ընտանիքի պաշտոնական կայքում։
«Գրանշանը հարգանքի տուրք է մատուցում Չարլզ III-ի բնության աշխարհի հանդեպ ունեցած սիրուն ՝ միավորելով Մեծ Բրիտանիայի չորս ժողովուրդների բուսական աշխարհը ՝ անգլիական վարդ, շոտլանդական տատասկափուշ, ուելսյան նարցիս և իռլանդական շամուռ: Ծաղիկները միասին ստեղծում են Սուրբ Էդվարդի թագի ձևը, որով Նորին Մեծությունը կպսակվի մայիսի 6-ին Վեսթմինսթերյան աբբայությունում պատարագի ժամանակ: Տարբերանշանը մշակվել է կարմիր, սպիտակ և կապույտ գույներով ՝ Միացյալ Թագավորության դրոշի գույներով։
Տարբերանշանը նախագծել է Apple-ի նախկին դիզայներ Ջոնի Քուինս Լովֆրոմը: «Ինձ համար մեծ պատիվ է ներդրումն ունենալ այս հրաշալի ազգային իրադարձության մեջ, և մեր թիմը շատ հպարտ է այս աշխատանքով», — ասաց նա: