Երևանի և մարզերի մի շարք հասցեներում լույս չի լինի
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հոկտեմբերի 25-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10։00-16:00 Դավթաշեն 4-րդ թաղ․ 4, 3 շենքեր, Տիչինայի 2 փակուղի և 3 նրբանցք մասնակի, Չեխովի փ․ 23, 25 շենքեր, Եղբայրության փ․ 24 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նորաշեն թաղ. 23, 24 շենքեր, թիվ 49 մանկապարտեզ, Շիրազի փ. 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32 շենքեր, Շիրազի փ. 32, 36 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Տիգրան Մեծի պող. 23-31 շենքեր, Արհեստավորների փ. 3-14 առանձնատներ,
Վարդանանց փ. 5ա շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նորք Մարաշ՝ Արմենակյան փ. 50, 50/2, 59, 121, 121Ա, 228, 228/4, 238, 238/1, 80, 90/2, 228, 239 առանձնատներ, Նորքի Այգիներ թաղ․ 231, 231/3, 231/4, 232, 234, 235 առանձնատներ, «Պերս Ստենդ» և «Սարգիս Հայրապետյան» ընկերություններ, «Հայէկոնոմբանկ» ԲԲԸ, հարող տարածքների առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ,
11։00-15:00 Ռոստովյան փ. 19, 21, 25, 27 շենքեր, Ս․Դավթի փ. 62-73 առանձնատներ,
11։00-17:00 Ահարոնյան փ. 18/20 շենք, Քանաքեռ թաղ. 7 փողոց 1-34 առանձնատներ, Ֆանարջյան փ. 6-28 առանձնատներ, Դավիթ Անհաղթի փ. 6-6/8 շենքեր, Ուլնեցի փ. 15-56/6 շենքեր, Նոր Նորք 3-րդ զանգ.՝ Գյուրջյան փ. 11/3, 11/4 շենքեր, «Շինարար» և «Մագաս» ՍՊԸ-ներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ավան՝ Թումանյան թաղ. 6/1, 6/2, 6/3, 7/1, 7/2, 8, 9, 9/1 շենքեր, հարակից տարածքների առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,