11:00-13:00 Արաքսավան և Հովտաշեն գյուղեր, Մխչյան և Մրգավետ գյուղեր մասնակի,
10:00-14:00 Ջերմուկ քաղաք՝ Ձախափնյա թաղամաս մասնակի,
10:00-16:00 Եղեգնաձոր քաղաք՝ Անդրանիկի փողոց և Երևանյան խճուղի մասնակի, Արտաբույք, Հորբատեղ, Եղեգիս, Քարագլուխ, Աղնջաձոր, Թառաթունբ, Հորս, Սալլի, Հերմոն, Վարդահովիտ, Գողթանիկ, Գետափ, Գլաձոր և Շատին գյուղեր,
10:00-14:00 Հրազդան քաղաք` Ջրառատ թաղամաս, Ջրառատի նոր թաղամաս թիվ 5 դպրոց և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-13:00 Ծաղկաձոր քաղաք՝ «ՀՀՌՑ հեռուստակայան» ՓԲԸ, «Վիվա-ՄՏՍ», «Յուքոմ» ընկերությունների բջջային օպերատորների կայաններ, «Վիարդո» հանգստյան տուն, «Ծաղկահովիտ» և «Նարեկ» պանսիոնատներ, «Թեղենիս» առողջարանային համալիր, «Կապիտալ Բիլդ», «Եվրոպա հաուս», «Դեջի Թեյն» ՍՊԸ-ներ և հարակից բաժանորդներ,
11:00-17:00 Եղվարդ քաղաք մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Րաֆֆու փողոց, Շիրակի, Թարգմանչաց, Առափնյա, Չարենցի, Իսահակյան, Պռոշյան, Աբովյան, Կոմիտասի, Գայի, Խանջյան, Սաֆարյան, Սայաթ-Նովայի, Զաքարյան, Մովսես Եղվարդեցու, Արա Գեղեցիկի, Շիրազի, Նար-Դոսի, Սպանդարյան, Շահումյան և Զ․ Անդրանիկի փողոցներ մասնակի,
11։00-12:30 Զոլաքար բնակավայրն ամբողջությամբ և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ,
11։00-16:30 Մարտունի քաղաք մասնակի, Գեղհովիտ, Ներքին Գետաշեն բնակավայրերն ամբողջությամբ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
13։00-14:00 Աստղաձոր բնակավայրն ամբողջությամբ և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ,
10:00-15:00 Ստփանավան քաղաք՝ Թումանյան, Չարենցի, Ռուսթավելի, Հարությունյան, Գետափնյա, Ղուկասյան, Թելման և Աբովյան փողոցներն ամբողջությամբ, Արևելյան, Բաղրամյան, Երիտասարդական, Սունդուկյան, Դուրյան, Մեղապարտ, Գ.Նժդեհի, Սոս Սարգսյան, Սուրբ Նշանի, Սպարապետ և Սայաթ-Նովայի փողոցներ մասնակի, Շնող և Թեղուտ գյուղեր,