• նոր բովանդակության ստեղծում,
• ավտոմատացված խոսակցության գործիքների գեներացում,
• անհատական պրոդուկտի առաջարկներ,
• բիզնես գործընթացների և որոշումների կայացման ավտոմատացում։
«Google Cloud-ի գեներատիվ AI-ի օգտագործման հնարավորությունները մեծ արժեք են ներկայացնում բիզնեսների համար։ Այս ոլորտի հաջողության գրավականը գեներատիվ AI գործիքների մտածված ներդրումն է, միաժամանակ հասկանալով, թե ինչպես և որտեղ կարելի է մեղմել ռիսկերը՝ երկարաժամկետ հաջողության հասնելու համար։ Նոր համագործակցության շնորհիվ, SADA-ի փորձագետների թիմը կկարողանա բիզնեսներին օգնել ավելի արագ և ավելի մեծ մասշտաբով դուրս գալ շուկա՝ օգտագործելով գեներատիվ AI-ի գործիքակազմը», — նշել է SADA-ի գլխավոր տեխնիկական տնօրեն Մայլս Ուորդը:
Google Cloud-ի գլոբալ ISV էկոհամակարգի ղեկավար Բիոն Հասթինգսի կարծիքով, գեներատիվ AI-ը կարող է փոխակերպել ամենահասարակ աշխատանքային գործընթացները և բոլորովին նոր հնարավորություններ ստեղծել բիզնեսների համար։
«SADA-ի նման գործընկերները վճռորոշ դեր են խաղալու՝ օգնելով հաճախորդներին հասկանալ գեներատիվ AI-ի գործնական դեպքերը և արագ, պատասխանատու կերպով ու ավելի մեծ մասշտաբով ներդնել Google Cloud Generative AI-ը», — նշել է Հասթինգսը։
SADA-ն Google Cloud-ի Տարվա գործընկեր է ճանաչվել 5 տարի անընդմեջ, ունի Google Cloud-ի 10 մասնագիտացում և հաճախորդներին սպասարկելու լավագույն փորձ։