Երևանի և մարզերի մի շարք հասցեներում լույս չի լինի
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ նոյեմբերի 21-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10։00-16:00 Դավթաշեն 1-ին թաղ․ 20, 21, 22, 23 շենքեր, Ալիխանյան Եղբայրներ նրբ․ 5, 8 շենքեր, Հալաբյան փ. 22Ա, 22Բ, 24, 26, 34 շենքեր, Շիրազի փ. 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32 շենքեր, Շիրազի փ. 32, 36 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նորք Մարաշ՝ Ա․ Արմենակյան 50, 50/2, 59, 61, 119/1, 121, 238/1, 228, 228/4, 238, 238/1, 80, 90/2, 121Ա, 239 առանձնատներ, Նորքի Այգիներ թաղ. 231/3, 235, 238, 231, 231/4, 232, 234, 235, 239, 247/5, 247, 247/1 առանձնատներ, Ամառանոցային փ. 238 առանձնատուն, «Երկրաբանության» ինստիտուտ, հարակից տարածքների առանձնատներ և ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11։00-17:00 Այգեստան 9 փողոց 21-78; 11 փողոց 66-169 առանձնատներ, Նորքի Այգիներ փ. 252-256 առանձնատներ, Չարենցի փ. 5, 7, 9 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ, Ծարավ Աղբյուրի փ. 66/1-179/2 առանձնատներ, Աղբյուր Սերոբի փ. 10 շենք և 6-22 առանձնատներ, Սոսե 2-րդ նրբանցք 8 շենք, Ադոնցի փ. 17/1-17/4 շենքեր, Մամիկոնյանց փ. 36/8 շենք, Քանաքեռ ՀԷԿ թաղ. 5, 5/3, 10, 11 շենքեր և 5-11 առանձնատներ, Ղափանցյան փ. 2/4, 5/9, 5/162, 14/5 առանձնատներ,