Երևանի և մարզերի մի շարք հասցեներում լույս չի լինի
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ օգոստոսի 21-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10։00-16:00 Ֆրունզեի փ․ 4/2, 4/3, 6/3, 6/4,6/5, 6/6, 6/7, 6/8 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Գ․Նժդեհի փ․ 24 28ա, 28բ, 28գ շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Սիսակյան փ. 10 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նորք 4-րդ զանգ.՝ Բակունցի փ. 3, 5, 7, 9, 11, 13, 13/1, 13/2, 13/4, 15 շենքեր, Բակունցի 1-ին նրբ. 8 շենք և 2-րդ նրբ. 1, 2 շենքեր, Գյուլիքևխյան փ. 11, 13, 15, 17, 19, 21 շենքեր, թիվ 109 մսուր-մանկապարտեզ, «Տորք Անգեղ» Երևանի մարզամշակութային կենտրոն և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-16:00 Աթոյան փ. 5-41 /կենտ/ առանձնատներ, Աթոյան անց. 45Ա շենք, Նոր Արեշ 3փ. 1-15; 5փ. 1-9; 12փ. 20-41 առանձնատներ, Մուրացանի փ. 11-17 /կենտ/ և 113/3 առանձնատներ,
11:00-17:00 Կիլիկիա թաղամաս, Թումանյան փ. 7, 9 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ, Բաբայան փ. 12-16Ա շենքեր և Ռուբինյանց փ. 3-7 շենքեր,
11:00-17:00 Արաքս, Ակնաշեն, Մեծամոր, Գայ, Հայկաշեն և Այգեկ գյուղեր,
11:00-17:00 Ապարան քաղաք, Արագածավան, Սարալանջ, Կայք, Վարդենիկ, Լուսագյուղ, Ձորագլուխ, Չքնաղ և Թթուջուր գյուղեր մասնակի,