Երևանի և մարզերի մի շարք հասցեներում լույս չի լինի
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ սեպտեմբերի 17-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
Երևան քաղաք՝
10։00-16:00 Շարուրի փ․ 7, 7/1, 7/2, 7ա, 8, 9, 10 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նորք Մարաշ՝ Նորք 5, 7, 9 փողոցների առանձնատներ, Գ․ Հովսեփյան փողոցի առանձնատներ, Գ․ Հովսեփյան փ. 24/30, 24/33 շենքեր, թիվ 61 դպրոց և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11։00-17:00 Բաշինջաղյան 1-ին նրբ․ 1, 5, 7 շենքեր, Շրջանային փ. 2/3, 2/4, 2/5, 2/6 շենքեր, Ազատության պող. 2-6, 9Ա-11, 12/1-12/4 շենքեր, Ազատության 2-րդ նրբ. 3-6/4 շենքեր, Արմեն Տիգրանյան փ. 3-5, 5/1-20 շենքեր և 11-60 առանձնատներ, Վ․Փափազյան փ. 1-55 առանձնատներ, Վարշավյան փ. 2-4 շենքեր, Բաբայան փ. 6 (Բանակի շտաբ) շենք, Ուլնեցի փ. 4/7 շենք և 31-58/17 առանձնատներ, Դավիթ Անհաղթի փ. 6/1-6/6, 7-13/5 շենքեր, Քեռու փ. 35, 37, 39, 52/1, 58, 58/1 շենքեր և 1-16, 11-44, 38, 45-99 առանձնատներ, Դումանի փ. 1-3, 51, 58, 67/3 շենքեր և 2-12Ա, 12-25/2, 22-51/1 առանձնատներ, Շահսուվարյան փ. 3-9 շենքեր, Կոմիտասի պող. 2-8, 52-54, 59/7, 61 շենքեր,
Բաղրամյան պող. 60-66Ա շենքեր, Համբարձումյան փ. 2-6 շենքեր և 5Ա առանձնատուն, Բարբյուսի փ. 7, 9, 11, 30 շենքեր և 1-7, 16-38Ա առանձնատներ, Սեպուհի փ. 14 շենք և 1-19 առանձնատներ, Ներսիսյան փ. 3, 14/1 շենքեր, Կիևյան փ. 5 շենք և 11-17 առանձնատներ, Սևաստոպոլյան փ. 39 շենք և 8-26 առանձնատներ, Հակոբյան փ. 1, 11 շենքեր, Կալենցի փ. 3-47/3 առանձնատներ, Արաբկիր 38 փողոց 1-10 առանձնատներ, Հակոբյան փ. 7, 6, 8, 8/2, 9/1, 10, 11, 12 շենքեր,
Գյուլբենկյան փ. 19/1-193, 30/3-34Ա, 36-40, 39Բ, 41 շենքեր, Ա.Խաչատրյան փ. 1, 2Ա, 4, 6, 8 շենքեր և 1-19, 5-17 առանձնատներ, Էմինի փ. 2/1, 2/2, 4, 12 շենքեր, Բակունցի փ. 1 շենք և 1-18, 7-15 առանձնատներ, թիվ 130 դպրոց, Հր.Քոչարի փ. 9-11 շենքեր, Գրիգոր Արծրունի փ. 10 շենք, Գուլակյան փ. 14Ա-16Բ շենքեր, Բաղրամյան պող. 2 փակուղի 8 շենք, Գրիբոյեդովի փ. 2-4 շենքեր, Մելիքյան փ. 13-32 առանձնատներ, Ռոստոմի փ. 29 շենքի 1C մուտք, Գր․ Լուսավորչի փ. 17 շենք, Մաշտոցի պող. 2, 4 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,