Երևանի և մարզերի մի շարք հասցեներում լույս չի լինի
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ օգոստոսի 13-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10։00-16:00 Ե․Թադևոսյան փ․ 8 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նոր Նորքի 4-րդ մ/շ՝ «Վեոն» ՍՊԸ, Շտապ օգնության կայանի շենք, ՊՆ զորամասի շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նուբարաշեն Բ թաղամաս, թիվ 175 դպրոց,Նուբարաշեն 11-րդ փողոց 1, 2, 3, 5, 6, 7, 9- 6, 19-23 շենքեր,
11։00-17:00 Լենինգրադյան փ. 48/2,48/3,48/4,48/5,50/3, Օհանով փ. 38, 40, Անդրանիկ փ. 33, 35, 37, 63 շենքեր և ոչ բնակիչ- բաժանորդներ, Հաղթանակ 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11 փողոցներ, 2-րդ փողոցի վերջնամասը և հանրային ոչ բնակիչ- բաժանորդներ, Գյուլբենկյան փ. 36-40 շենքեր, Քանաքեռ փ. 1-ին փողոց 1-24 սեփական տներ, Լեփսիուս փ. 11-16, 27-41 շենքեր, N 71 մանկապարտեզ, Մամիկոնյանց 42-44, 50 շենքերը, Ա․ Տիգրանյան փ. 1-13/2, Վարշավյան փ. 47-92 առանձնատներ, Լեո փ. 11, 13, 33, 35, 37, Մաշտոցի պ. 3, 5/4, Պարոնյան փ. 2-10 շենքեր, Պարոնյան փակ․ 7-20 առանձնատների սնվող բնակիչ բաժանորդներ և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ,