📍Ի ՞նչ է սպասվում 10.08.23-ին
⚡️Հանդիպում Տիգրանակերտի Սուրբ Կիրակոս եկեղեցու հիմնադրամի փոխնախագահՕհաննես (Գաֆուր) Օհանյանի հետ
Արևմտահայաստանի և արևմտահայության հարցերի ուսումնասիրության կենտրոնըօգոստոսի 10-ին՝ ժամը 14-ին, կազմակերպում է հանդիպում Տիգրանակերտի (պաշտոնականանվանումը՝ Դիարբեքիր) Սուրբ Կիրակոս եկեղեցու հիմնադրամի փոխնախագահ Օհաննես(Գաֆուր) Օհանյանի հետ։ Գյուլբենկյան 38 (HSBC բանկի հարևանությամբ), 5-րդ հարկ։
⚡️Ծաղկաձորում կկառուցվի միջազգային մակարդակի հյուրանոցային համալիր
Հրավիրում ենք Ձեզ լուսաբանելու մամուլի ասուլիսը` նվիրված Ծաղկաձորում միջազգայինմակարդակի հյուրանոցային համալիրի կառուցման մեկնարկի համաձայնագրիստորագրմանը։ Օգոստոսի 10–ին՝ ժամը 11–ին։ Երևան, Աբովյան 3/4 փողոց:
⚡️Անուշ օպերա
Օգոստոսի 10-ին՝ ժամը 19-ին, կներկայացվի Տիգրանյանի Անուշ օպերան: Ներկայացմաներաժշտական ղեկավար և դիրիժոր՝ Կարեն Դուրգարյան (ՀՀ վաստ. արտիստ):
⚡️Բեք թու Ռեյ Չարլզ համերգ
Օգոստոսի 10-ին` ժամը 20։30-ին, կամերային երաժշտության տան զբոսայգի: Arm.strong production-ը և կամերային երաժշտության ազգային կենտրոնը ներկայացնում են Բեք թու ՌեյՉարլզ համերգային ծրագիրը՝ նորաստեղծ Արմ սթրոնգ նվագախմբի և Հայկ Պետրոսյանիկատարմամբ։
⚡️Հայիրանական համատեղ փառատոն՝ Նավասարդ հայկական տոնի պատվին
Օգոստոսի 10-ին՝ ժամը 8–ին, Սիսիանում նախատեսվում է հայիրանական համատեղփառատոն, որն իրականացվում է Նավասարդ հայկական տոնի պատվին։ Փառատոնինմասնակցելու և Սյունյաց ժառանգությանը ծանոթանալու համար կմեկնենք ճամփորդության։
⚡️Բացօթյա  #MovieQuiz
Հանդիպում ենք օգոստոսի 10-ին՝ ժամը 20։30-ին, Լոֆթ Երևանի բակում՝ վերհանելու մերֆիլմային գիտելիքներն ու մասնակցելու բացօթյա  #MovieQuiz-ին։ Հաղթող մասնակիցներըհատուկ մրցանակներ կստանան մեր սիրելի կինոգործընկեր Cinema Star Armenia-ից։
⚡️Ցուցահանդես՝ Կարեն Միրզոյան, «Խախտված ենթագրեր»
Մենք 9 տարեկան ենք։ Գրադարանի ծննդյան տարեդարձը չէինք կարող նշել առանց նորցուցահանդեսի բացման՝ Կարեն Միրզոյան, «Խախտված ենթագրեր»: