Երևանի և մարզերի մի շարք հասցեներում լույս չի լինի
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հոկտեմբերի 11-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10։00-16:00 16 թաղ․ 29, 30, 31 շենքեր, Հովնաթանի և Տիչինայի փողոցներ, Շահումյան 16 փողոց և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Գյուլբենկյան փ. 43 շենք, Բագրատունյաց պող․ 8, 10 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նոր Նորք 3-րդ զանգ.՝ Գյուրջյան փ. 11/3, 11/4 շենքեր, «Նոր Զովք» սուպերմարկետ, «Շինարար» և «Մագաս» ՍՊԸ-ներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11։00-15:00 Գաջեգործների փ. 1-20 առանձնատներ, Դավիթ Բեկի փ. 33-34, 58-88 առանձնատներ,
11։00-17:00 Աբովյան փ. 28 շենք, Այգեստան 9 փողոց 21-78, 41-55; 11 փողոց 66-169, 82-199 առանձնատներ, Չարենցի փ. 5, 7, 9 շենքեր, Չարենցի փ. 4 շենք և հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ, Նորքի Այգիներ փ. 252-256 առանձնատներ, Թաիրովի փ. 46/81 շենք, Նորագյուղ թաղ. 1-369 առանձնատներ, Սարկավագի փ. 151/1 շենք, Արմեն Տիգրանյան փ. 11-60 առանձնատներ, Վ․Փափազյան փ. 1-55 առանձնատներ, Վարշավյան փ. 2-4 շենքեր, Արմեն Տիգրանյան փ. 3-5, 5/1-20 շենքեր, Ազատության պող. 2 նրբանցք 3-6/4 շենքեր, Ազատության պող. 2-6, 9Ա-11, 12/1-12/4 շենքեր, Բաբայան փ. 6 /Բանակի շտաբ/ շենք, Ուլնեցի փ. 4/7 շենք և 31-58/17 առանձնատներ, Դավիթ Անհաղթի փ. 6/1-6/6, 7-13/5 շենքեր, Նորագավիթ թաղ. 1, 2, 3, 6 փողոցների առանձնատներ, Նորագավիթ թաղ. 1 փողոց 1 փակուղու առանձնատներ, Նորագավիթ թաղ. 2 փողոց 1 նրբանցքի առանձնատներ, Նորագավիթ թաղ. 6 փողոց 1 և 2 նրբանցքների առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,