«Շուշի Փելըս» բազմաբնակարանային համալիր
Աջափնյակում Նազարբեկյան 44-ի 13-րդ հասցեում վեր է խոյանում «Շուշի Փելըս» բազմաբնակարանային համալիրը: Այստեղ լինելու է ինքնատիպ ճարտարապետական լուծումներով, բնակելի 16 հարկ ունեցող 7 մասնաշենք և մեկ բիզնես կենտրոն: Շենքերը շրջապատված կլինեն մոտ 8000 քմ ընդարձակ կանաչապատ տարածքով, իսկ
բազամաֆունկցիոնալ համալիրը կներառի բազմաթիվ հասարակական սպասարկման կետեր ՝ սպորտկոմպլեքսից մինչև մանկապարտեզ ու դեղատուն: ժամանակակից լուծումներով նախագծված
երկհարկանի ստորգետնյա ավտոկայանատեղիներն էլ կապահովեն փակ
բակի առավելությունը:
«Շուշի Փելըս» բազմաբնակարանային համալիրի կառուցողը գերժամանակակից և որակյալ շինարարության մեջ մասնագիտացած Step Development ընկերությունն է: Շենքերի ամրությունն ու սեյսմակայունությունը  երաշխավորում են:
10+ բալ սեյսմակայությունը ապահովում են նաև որակյալ ամրանները: «Շուշի Փելըս»-ի շինհրապարակում կիրառվում է միայն ԱՑ 550 դասի ամրան: Կառուցապատողը չի խնայում նույնիսկ դրանց լաբորատոր ստուգման համար: Փորձանմուշ է վերցնում շինհրապարակ մտնող բոլոր ամրաններից:
Շենքերի հուսալիությունը նաև որոկյալ բետոնն է ապահովում: Ընկերությունը շինարարությանը կից կազամկերպել է նաև բետոնի արտադրություն : Դա էականորեն կրճատում է բետոնի տեղափոխման ժամանակը: Դրա շնորհիվ այն չի կորցնում հուսալի շինարարության համար անհրաժեշտ որակական հատկանիշները:
Շենքերը շահագործման են հանձնվելու սահամանափակ հնարավորություններ ունեցող անձանց համար անհրաժեշտ կահավորմամբ: Տարածքում գործելու է նաև շուրջօրյա անվտանգության ծառայություն, օդափոխության և հակահրդեհային համակարգ:
Step Development -ը հաճախորդներին լավագույն պայմաններն ու առաջարկներն է մատուցում: Որակի և գնի իդեալական համադրություն: Այստեղ առկա է նաև վճարման փուլային հնարավորություն: Իսկ համալիրը շահագործման կհանձնվի 2024 թվականի դեկտեմբերին: Աշխատանքն ընթանում է ըստ ժամանակացույցի: Կառուցապատող ընկերությունը վստահ է, եթե եղանակը չխանգարի գործը կավարատեն անգամ նախատեսվածից շուտ: Հաճախորդներին առաջիկայում սպասվում է անակնկալ խաղարկություն: