Evocabank-ը կանանց միամսյակի առթիվ մեկնարկում է հատուկ ներդրումային ակցիա:
Evocabank-ում հնարավորություն կունենաք անվճար բացել բրոքերային հաշիվ և առանց միջնորդավճարի կատարել առաջին երեք ներդրումային գործարքները Բանկի
EvocaINVEST կայքի կամ հավելվածի միջոցով։
Ակցիայից կարող են օգտվել այն հաճախորդները, ովքեր Evocabank-ում բրոքերային հաշիվ են բացում առաջին անգամ։
EvocaINVEST-ը հնարավորություն է տալիս ներդրումներ կատարել միջազգային ֆինանսական շուկաներում՝ ձեռք բերելով բաժնետոմսեր, պարտատոմսեր և այլ ներդրումային գործիքներ։
Ներդրումային աշխարհի մասին ավելի տեղեկացված լինելու և միջազգային շուկաների նորություններին հետևելու համար՝ կարող եք բաժանորդագրվել Բանկի EvocaINVEST Telegram ալիքին, որտեղ պարբերաբար ներկայացվում են համաշխարհային ֆինանսական շուկաների կարևոր իրադարձությունները, վերլուծությունները և ներդրումային օգտակար խորհուրդներ։

On the occasion of Women’s Month, Evocabank launches a special investment campaign.
From March 9 to April 10, you can open a brokerage account at Evocabank free of charge and make your first three investment transactions without commission through the Bank’s EvocaINVEST mobile application.
The campaign is available to customers who open a brokerage account at Evocabank for the first time.
EvocaINVEST allows you to invest in international financial markets by purchasing stocks, bonds, and other investment instruments.
To stay informed about the investment world and follow the latest developments in global financial markets, you can subscribe to the Bank’s EvocaINVEST Telegram channel, where key global financial market updates, analyses, and useful investment insights are regularly shared.