Ցուցահանդեսը բացառիկ հնարավորություն է տալիս այցելուներին և մասնակիցներին ծանոթանալու 100-ից ավելի ընկերությունների հետ կառուցապատման, անշարժ գույքի գործակալության, բանկային համակարգի, մատակարարման ոլորտներից, օգտվել շահավետ առաջարկներից, որ գործելու են հենց ցուցահանդեսի ընթացքում։
IDBank-ն էլ իր տաղավարում յուրահատուկ առաջարկով է հանդես գալու․ հաճախորդները, ովքեր TOON EXPO-ի ընթացքում Բանկի տաղավարում կդիմեն գնման, կառուցապատման կամ վերանորոգման հիփոթեքային վարկի ստացման համար, կստանան Բանկի կողմից հաստատված վարկի գումարի 1%-ի չափով idcoin (հարկումից հետո)։
«Մենք ունենք հիփոթեքային վարկերի բավականին բազմազան ու շահավետ առաջարկներ մեր հաճախորդներին, որոնց նրանք առավել մանրամասն կծանոթանան մեր տաղավարում, կստանան խորհրդատվություն։ Եվ դրանից բացի, մենք որոշեցին ևս մեկ անակնկալ մատուցել մեր այն հաճախորդներին, որ հենց տեղում կդիմեն հիփոթեքային վարկի որևէ տեսակի համար», - ասաց IDBank-ի վաճառքների կազմակերպման և տարածքային կառավարման վարչության ղեկավար Արթուր Քոչարյանը։
Իսկ Բանկի հիփոթեքային վարկերին առավել մանրամասն կարելի է ծանոթանալ այստեղ, գտնել ձեզ ամենահարմարն ու նախընտրելին և դիմել վարկի ստացման համար Բանկի հենց TOON EXPO-ի տաղավարում՝ օգտվելով նաև բացառիկ առաջարկից։
Ցուցահանդեսի այցելուները ևս մեկ անակնկալ ունեն։ Սեպտեմբերի 6-ին Հայաստան – Պորտուգալիա խաղը ցուցադրվելու է տեղում՝ Beer Academy գործընկերոջ տաղավարում, որտեղ վճարելով Idram&IDBank հավելվածով՝ հաճախորդները կստանան 30% ակնթարթային idcoin։ Մեկ հաճախորդն արշավի ընթացքում կարող է ստանալ հանրագումարային առավելագույնը 10․000 idcoin (հարկումից հետո)։ Արշավի մանրամասները կգտնեք այստեղ։
TOON EXPO-ն տեղի կունենա սեպտեմբերի 5-ին, 6-ին և 7-ին, ժամը՝ 11:00-21:00, Մերիդիան ցուցահանդեսային կենտրոնում (Ոսկերիչների 1):
Հիշեցնենք, որ idcoin-ները հնարավոր է օգտագործել Idram&IDBank հավելվածում և Idplus լոյալության հարթակում QR վճարում կատարելու միջոցով (1 idcoin = 1 դրամ)։

1% idcoin within the framework of TOON EXPO: Idram&IDBank
IDBank will take part in TOON EXPO YEREVAN 2025, the largest and most comprehensive international real estate and construction exhibition in the region, which will be held on September 5-7.
The exhibition gives visitors and participants a unique opportunity to explore the offers of more than 100 companies from the fields of construction, real estate, banking, and supply, and to take advantage of special deals available exclusively during the event.
At its pavilion, IDBank will present a unique offer: customers who apply for a mortgage loan for purchase, construction, or renovation at the Bank’s pavilion during TOON EXPO will receive idcoins in the amount of 1% of the loan approved by the Bank (after tax).
“We have quite diverse and beneficial mortgage loan offers for our customers, which they will be able to explore in detail at our pavilion and receive professional advice. In addition, we decided to present another surprise to those customers who apply for any type of mortgage loan on the spot,” said Artur Kocharyan, Head of IDBank’s Sales and Regional Management Division.
You can also explore the Bank’s full range of mortgage loans here, choose the most suitable option for you, and apply for a loan directly at the Bank’s TOON EXPO pavilion, taking advantage of the exclusive offer.
Visitors to the exhibition will also enjoy another surprise. On September 6, the Armenia–Portugal game will be broadcast on site at the Beer Academy partner pavilion. During the match, by paying with the Idram&IDBank, customers will receive 30% instant idcoin. One customer can receive a maximum of 10,000 idcoins (after tax) during the campaign. More details about the campaign can be found here.
TOON EXPO will be held on September 5, 6, and 7, from 11:00 to 21:00, at the Meridian Exhibition Center.
We would like to remind you that idcoins can be used in the Idram&IDBank application and the Idplus loyalty platform by making a QR payment (1 idcoin = 1 AMD).