Ցուցահանդեսը բացառիկ հնարավորություն է տալիս այցելուներին և մասնակիցներին ծանոթանալու 100-ից ավելի ընկերությունների հետ կառուցապատման, անշարժ գույքի գործակալության, բանկային համակարգի, մատակարարման ոլորտներից, օգտվել շահավետ առաջարկներից, որ գործելու են հենց ցուցահանդեսի ընթացքում։
IDBank-ն էլ իր տաղավարում յուրահատուկ առաջարկով է հանդես գալու․ հաճախորդները, ովքեր TOON EXPO-ի ընթացքում Բանկի տաղավարում կդիմեն գնման, կառուցապատման կամ վերանորոգման հիփոթեքային վարկի ստացման համար, կստանան Բանկի կողմից հաստատված վարկի գումարի 1%-ի չափով idcoin (հարկումից հետո)։
«Մենք ունենք հիփոթեքային վարկերի բավականին բազմազան ու շահավետ առաջարկներ մեր հաճախորդներին, որոնց նրանք առավել մանրամասն կծանոթանան մեր տաղավարում, կստանան խորհրդատվություն։ Եվ դրանից բացի, մենք որոշեցին ևս մեկ անակնկալ մատուցել մեր այն հաճախորդներին, որ հենց տեղում կդիմեն հիփոթեքային վարկի որևէ տեսակի համար», - ասաց IDBank-ի վաճառքների կազմակերպման և տարածքային կառավարման վարչության ղեկավար Արթուր Քոչարյանը։
Իսկ Բանկի հիփոթեքային վարկերին առավել մանրամասն կարելի է ծանոթանալ այստեղ, գտնել ձեզ ամենահարմարն ու նախընտրելին և դիմել վարկի ստացման համար Բանկի հենց TOON EXPO-ի տաղավարում՝ օգտվելով նաև բացառիկ առաջարկից։
Ցուցահանդեսի այցելուները ևս մեկ անակնկալ ունեն։ Սեպտեմբերի 6-ին Հայաստան – Պորտուգալիա խաղը ցուցադրվելու է տեղում՝ Beer Academy գործընկերոջ տաղավարում, որտեղ վճարելով Idram&IDBank հավելվածով՝ հաճախորդները կստանան 30% ակնթարթային idcoin։ Մեկ հաճախորդն արշավի ընթացքում կարող է ստանալ հանրագումարային առավելագույնը 10․000 idcoin (հարկումից հետո)։ Արշավի մանրամասները կգտնեք այստեղ։
TOON EXPO-ն տեղի կունենա սեպտեմբերի 5-ին, 6-ին և 7-ին, ժամը՝ 11:00-21:00, Մերիդիան ցուցահանդեսային կենտրոնում (Ոսկերիչների 1):
Հիշեցնենք, որ idcoin-ները հնարավոր է օգտագործել Idram&IDBank հավելվածում և Idplus լոյալության հարթակում QR վճարում կատարելու միջոցով (1 idcoin = 1 դրամ)։

Выставка станет уникальной возможностью для посетителей и участников познакомиться с более чем 100 компаниями из сфер строительства, недвижимости, банковских услуг и поставок, а также воспользоваться специальными предложениями, доступными только в дни мероприятия.
На своем павильоне IDBank представит эксклюзивное предложение: клиенты, оформившие ипотечный кредит на покупку, строительство или ремонт недвижимости во время TOON EXPO, получат idcoin в размере 1% от суммы одобренного кредита (после уплаты налогов).
«У нас есть разнообразные и выгодные предложения по ипотечному кредитованию для наших клиентов. С ними они смогут более подробно ознакомиться на нашем павильоне и получить консультацию. Кроме того, мы решили преподнести ещё один сюрприз тем, кто оформит ипотечный кредит любого типа прямо на месте», — отметил Артур Кочарян, руководитель отдела организации продаж и территориального управления IDBank.
Здесь вы можете ознакомиться с ипотечными кредитами Банка, выбрать наиболее подходящий для себя вариант и подать заявку на кредит на павильоне IDBank в рамках TOON EXPO, воспользовавшись эксклюзивным предложением.
Посетителей выставки ждёт и ещё один сюрприз. 6 сентября на павильоне партнёра Beer Academy будет транслироваться матч Армения–Португалия. Оплатив покупку через приложение Idram&IDBank, клиенты получат 30% мгновенно в idcoin. В рамках акции один клиент может получить максимум 10 000 idcoin (после уплаты налогов).
Выставка TOON EXPO пройдёт 5, 6 и 7 сентября с 11:00 до 21:00 в выставочном центре «Меридиан».
Напоминаем, что idcoin можно использовать в приложении Idram&IDBank и на платформе лояльности Idplus, совершив QR-платёж (1 idcoin = 1 AMD).