Երևանի և մարզերի մի շարք հասցեներում լույս չի լինի
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հուլիսի 29-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
11։00-15:00 Միչուրինի փ․ 5 շենք,
11։00-17:00 Պուշկինի փ. 58-72 շենքեր, Սարյան փ. 7-17 շենքեր, Այգեստան 9 փող․ 67-105 առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Այգեստան 11 փող․ 7-227 առանձնատներ, «Սիրկապ» ՍՊԸ, «Էդմենտ» ՍՊԸ, Ներքին Չարբախ թաղ. 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15 առանձնատներ, Ներքին Չարբախ 3-րդ փողոց 2 և 3 նրբանցքների առանձնատներ, Ներքին Չարբախ 5 փողոց 3-րդ նրբանցքի առանձնատներ, Ներքին Չարաբախ 7 փողոց 1-ին նրբանցքի առանձնատներ, Ներքին Չարբախ 9 փողոց 9/1-9/14 առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ներքին Չարբախ 12 փողոց 2 և 3-րդ նրբանցքների առանձնատներ, Ներքին Չարբախ 15 փողոց 1-ին նրբանցքի առանձնատներ,