📍Ի ՞նչ է սպասվում 11.08.23-ին
⚡️Ստեղծագործական երևակայություն»
1Օգոստոսի 11-ին՝ ժ. 19.30-ին, կարող եք մասնակցել Արմկոն 2023 նախաձեռնության երկրորդհանդիպմանը արձակագիր, գրականագետ, «Ապուշների ուղևորությունը» վեպի հեղինակՀրաչ Սարիբեկյանի աշխատանոցին: Միջոցառումը կկայանա International Center of Languages and Training սրահում, Բաղրամյան 67/1
⚡️Քաղաքացիական կրթության խնդիրները և հեռանկարը
Օգոստոսի 11-ին Երևանում սկսվում է «Քաղաքացիական կրթության Քարավան» ծրագիրը։  Կլոր սեղան՝ քաղաքացիական կրթության մարտահրավերների, խնդիրների ևհեռանկարների մասին Հայաստանի Հանրապետությունում: Կապիտալ հյուրանոց, Այգեձորի53բ: Ժամը՝ 12-ից 13–ը։
⚡️Արվեստը բրենդինգում
Օգոստոսի 11-ին` ժամը 19-ին, նկարիչների միության մեծ սրահում տեղի կունենա Պռոռեկաընկերության կազմակերպած «Արվեստը բրենդինգում» միջոցառումը, որը նվիրված էՊռոռեկա ընկերության դիզայնի բաժնի ղեկավարի՝ Կորյուն Քիթաբչյանի ծննդյանտարեդարձին:
⚡️Ռոբոտները փոխում են աշխարհը
Ռոբոտները փոխում են աշխարհը մարդկանց հետ միասին: Իսկ թե ինչպե՞ս, եկեքբացահայտելու օգոստոսի 11-ին՝ ժամը 12-ին: Մեր գործընկեր «Այբ» դպրոցում պայքարի մեջկմտնեն ՌՀՕ 2023-ին մասնակցության հայտ ներկայացրած 16 թիմ ՀՀ տարբեր մարզերից:
⚡️Վերդիի Տրավիատա օպերա
Օգոստոսի 11-ին՝ ժամը 19-ին, կներկայացվի Վերդիի ամենահայտնի փարիզյան սիրոպատմությունը՝ հայտնի Տրավիատա օպերան:
⚡️Երիտասարդական կրոսավազք
Օգոստոսի 11-ին՝ ժամը 15–ին, «Էջմիածնի երիտասարդների տուն» բաց երիտասարդականկենտրոնը, Վաղարշապատի համայնքապետարանը և «Երիտասարդականնախաձեռնությունների կենտրոն» ՀԿն «Արմֆայթինգ Էջմիածին» մարզական ակումբի հետգործակցելով հանդես է գալիս մեծամասշտաբ միջոցառումների իրականացմաննախաձեռնությամբ։
⚡️#Մենք #ԱզգայինՊարեր #պարուսուցում
Մեր ամենամսեայ պարուսուցումն այս անգամ տեղի կունենայ Ազատութեան հրապարակում՝Համահայկական ամառային 8-րդ խաղերն անցկացուող ազգային տաւնախմբութեանշրջանակում։ Կը հանդիպենք ամսի 11֊ին՝ ժամը 19֊ին