Երևանի և մարզերի մի շարք հասցեներում այսօր լույս չի լինի
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ օգոստոսի 6-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10։00-16:00 Ավան՝ 3-րդ, 12-րդ փողոցների առանձնատներ, Ա․ Շահինյան փողոցի առանձնատներ, Աղի Հանքի Ֆինանսական տեխնիկումի շենք, Թույլ տեսնող երեխաների հատուկ դպրոց և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Բագրատունյւաց պող․ 53 շենք, Ֆրունզեի փ․ 60ա շենքեր, Թ․Սարյան, Ֆրունզեի, Լ․Խաչիկյան, Ս․Սարգսյան, Զ․Եսայան փողոցների առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11։00-15:00 Նուբարաշեն 12 փողոց 1, 2, 3, 4 շենքեր,
11:00-17:00 Սիսակյան փ. 18ա, 18բ, 18վ, 20 շենքեր, Շերամի փ. 59, 61, 63, 65, 71 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Սարմենի փ. 4-16 առանձնատներ, Անտառային փ. 1-54 առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Արամ Խաչատրյան փ. 24/1-26/3 շենքեր,«Սիրկապ» և «Էդմենտ» ՍՊԸ-ներ, Ներքին Չարբախ թաղ. 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15 առանձնատներ, Ներքին Չարբախ թաղ. 3 փողոց 2 և 3 նրբանցքների առանձնատներ, Ներքին Չարբախ թաղ. 5 փողոց 3-րդ նրբանցքի առանձնատներ,
Ներքին Չարբախ թաղ. 7 փողոցի 1-ին նրբանցքի առանձնատներ, Ներքին Չարբախ 9 փողոց 9/1-9/14 առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,Ներքին Չարբախ թաղ. 12 փողոց 2-րդ նրբանցքի առանձնատներ, Ներքին Չարբախ թաղ. 12 փողոց 3-րդ նրբանցքի առանձնատներ, Ներքին Չարբախ թաղ. 15 փողոց 1-ին նրբանցքի առանձնատներ,