Գազամատակարարումը ժամանակավորապես կդադարեցվի
«Գազպրոմ Արմենիա» ՓԲԸ-ն տեղեկացնում է, որ պլանային աշխատանքներ (Սպիտակի ԳԲԿ-ն սնող Dպ 250 կոմնատար-գազատարի վերանորոգում) իրականացնելու նպատակով՝ օգոստոսի 28-ին ժամը 09:00-ից մինչև օգոստոսի 29-ը ժամը 21:00-ն, կդադարեցվի.
Լոռու մարզի՝  Սպիտակ քաղաքի, Նոր Խաչակապ, Արջահովիտ, Քարաձոր, Արևաշող, Ջրաշեն, Լեռնանցք, Սարամեջ, Լեռնավան բնակավայրերի գազասպառողների, «Արվետ», «Աննա-Վահե», «Մաստեր Լոգիստիկ», «Բույլ», «ԳԱՄԱ-Բեկ», «Մերուժան-Ալեն» ՍՊԸ-ների ԱԳԼՃԿ-ների, «Սպիտակի թռչնաբուծական կոմբինատ», «Դանիելյան» ՍՊԸ-ների, ԱՁ «Սահակյան Ցողիկ», «Սև Կակաչ» ԱԿ-ի, «ԵՄՔԱ» ՀԿ-ի և այլ տարբեր նշանակության հանրային կազմակերպությունների,
Արագածոտնի մարզի՝ Ապարան քաղաքի, Ափնա, Վարդենուտ, Արայի, Շենավան, Արագած, Ծաղկաշեն, Ալագյազ, Քուչակ, Վարդենիս, Մուլքի, Չքնաղ, Երնջատափ, Նորաշեն, Լուսագյուղ, Սարալանջ, Նիգավան, Հարթավան, Լեռնապար, Ծիլքար, Ռյա Թազա, Գեղարոտ, Ծաղկահովիտ, Սադունց, Կանիաշիր, Ջամշլու, Ավշեն, Սիփան, Վարդաբլուր, Մելիք բնակավայրերի գազասպառողների, «Ա.ՄԷԳԱ», «Մարտիրոսյան Հովհաննես», «Սլոներ», «Ռոման Ենոքյան», «ՄՈՒՇ-ԱՐԱՅԻ», «ԱՆԻԹՈՎ», «Զ Ամարյան», «Ապարան Գազ», «ՀԱՄ-ՄԻՇ» ՍՊԸ-ների, «Գեղամա» ԱԿ-ի ԱԳԼՃԿ-ների, «Գնթունիք», «Ռոզ Ֆիլդ», «Ապարան Արագած», «Գրանտ Ռոզ» ՍՊԸ-ների և այլ տարբեր նշանակության հանրային կազմակերպությունների գազամատակարարումը:
Պլանային աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով՝ օգոստոսի 28-ին ժամը 10:00-ից մինչև ժամը 15:00-ն, կդադարեցվի.
Երևան քաղաքի՝ Էրեբունի վարչական շրջանի Վարդաշեն 9-րդ փողոցի 62ա, 62բ, 62վ, 62դ, 3ա, 3բ բազմաբնակարան շենքերի գազասպառողների գազամատակարարումը։