Երևանի և մարզերի մի շարք հասցեներում լույս չի լինի
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հոկտեմբերի 24-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10։00-16:00 Դավթաշեն 4-րդ թաղ․ 26, 26/5, 27, 29, 30, 31 շենքեր, Ալիխանյան փ, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 շենքեր, Լուկաշին 3փ. Տիչինայի, Քուչակի, Օտյան փողոցներ մասնակի, Արզումանյան փ. 13, Շինարարներ փ. 3, 5, 7, Լենինգրադյան փ. 32, 34, 36 շենքեր և ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11։00-16:00 Նոր Նորք 5-րդ զանգ.՝ Մառի փ. 2, 4 շենքեր, Միկոյան փ. 1, 3, 5 շենքեր, Գայի պող. 59 շենք, «Անտոնյան և ընկերներ», «Ավալոն», «Արմ Պետրոլ», «Բարսիս», «Էյ ԲԻ Թրեյդ», «Կոսմա», «Յանա Խաչիկյան», «Ֆիդջի», «Տիտան-93» ՍՊԸ-ներ, «Վիվա-ՄՏՍ» ՓԲԸ, հարակից տարածքի առանձնատներ և ոչ բնակիչ–բաժանորդներ,
11։00-17:00 Սպենդիարյանի անվան երաժշտական մասնագիտական դպրոց, ՀՀ Առևտրաարդյունաբերական պալատ, Բուզանդի փ. 1, Ռոստոմի փ. 29 շենքեր, Ֆիրդուսի փ. 52-80 առանձնատներ, Չայկովսկու փ. 15, 30, 34 առանձնատներ, հարակից բնակիչ և ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, «Սիրկապ Արմենիա» ՓԲԸ, «Էդմեդ» ՍՊԸ, Նոր Չարբախ թաղ. 3 փողոց 2, 3; 5 փողոց 2, 3; 7 փողոց 1; 10 փողոց 1; 12 փողոց 1, 2, 3, 4 առանձնատներ;
15 փողոց 1-ին նրբանցքի առանձնատներ, Նոր Չարբախ թաղ. 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 փողոցների առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ռայինիս փ. 13-105 շենքեր, Արմեն Տիգրանյան փ. 3-5, 5/1-20 շենքեր, Ազատության պող. 2-6, 9Ա-11, 12/1-12/4 շենքեր, Ազատության պող. 2-րդ նրբ. 3-6/4 շենքեր, Քանաքեռ թաղ. 10 փողոց 4-րդ նրբանցք 4Ա-6Ա առանձնատներ, Սարկավագ փ. 56-103 առանձնատներ, Արմեն Տիգրանյան փ. 11-60 առանձնատներ,
Վ․Փափազյան փ. 1-55 առանձնատներ, Վարշավյան փ. 2-4 շենքեր, Բաբայան փ. 6 /բանակի շտաբ/, Ուլնեցի փ. 4/7 շենք և 31-58/17 առանձնատներ, Դավիթ Անհաղթի փ. 6/1-6/6 շենքեր, Հակոբյան փ. 2-2/51 շենքեր, Վազգեն Առաջին Վեհափառի փ. 1-5 շենքեր, Շահսուվարյան փ. 3-9 շենքեր, Կոմիտասի պող. 59/6-61 շենքեր, Գաջեգործների 1 փողոց 74/1, 74/2 շենքեր, Դավիթ Բեկի փ. 71, 76, 83, 85, 108, 110, 112, 128 ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-15:00 Քարակերտ, Երվանդաշատ, Բագարան գյուղերն ամբողջությամբ,
11:00-17:00 Աշտարակ քաղաք՝ Արա-1, Արա-2 թաղամասեր, Երվանդ Շահազիզի, Թամազյան, Նարեկացի, Շիրազի, Պռոշյան, Վառոյի Ձորակ, Նարեկ թաղամասեր մասնակի, Ուջան գյուղ և Կոշ գյուղ մասնակի,
10:00 11:00 Դարակերտ գյուղ, Խաչփառ և Ղուկասավան գյուղեր մասնակի,
10:00 12:00 Արարատ քաղաք՝ Չարենցի, Խանջյան, Սերոբ Աղբյուրի, Շահումյան, Իսահակյան, Աբովյան, Կոմիտասի, Սպանդարյան և Թումանյան փողոցներ մասնակի,
10:00 16:00 Մասիս քաղաք՝ Հ.Վարդանյան 8, 52 փողոցներ, Վաղարշապատ և Էջմիածին խճուղիներ, Կայարան, 2–րդ թաղամասեր մասնակի, Նորաբաց, Նիզամի, Սայաթ-Նովա գյուղեր, Զորակ և Դարակերտ գյուղեր մասնակի,