Երևանի և մարզերի մի շարք հասցեներում լույս չի լինի
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ սեպտեմբերի 19-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10։00-16:00 Շարուրի փ․ 12, 14, 16, 18, 20, 22 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Բաշինջաղյան փ. 187, 189, 191 շենքեր, Անդրանիկի փ. 88, 90, 94, 96, 98, 100, 102, 104 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նորք Մարաշ՝ Նորք 9, 13, 17 փողոցների առանձնատներ, Դավիթ Բեկի փողոցի առանձնատներ, «Վնասվածքաբանության և օրթոպեդիայի գիտական կենտրոն» ՓԲԸ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11։00-15:00 Էրեբունի փ. 1 շենք, Նոր Արեշ 11փ․ 6-15 առաձնատներ,
11։00-17:00 Օրբելի փ. 12-33 շենքեր, Լեփսիուսի փ. 6Ա-41 շենքեր, Հր.Քոչարի փ. 9-11 շենքեր, Գյուլբենկյան փ. 30/3-34Ա շենքեր, Գրիգոր Արծրունի փ. 10 շենք, Հյուսիսային ճառագայթ 17, 18 շենքեր, Արաբկիր 51 փողոց 3; 53 փողոց 6 շենքեր, Արաբկիր 39 փողոց 2-30; 47 փողոց 4/1-10; 49 փողոց 2-10 շենքեր Օրբելի փ. 12-33 շենքեր, Նար-Դոսի անվան թիվ 14 դպրոց, Քաջազնունու փ. 8/1, 10 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10:00-16:00 Բալահովիտ գյուղ,
10:30-16։30 Արզնի համայնք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, «Արզնի» թռչնաֆաբրիկա, «Հայրենադարձ» թաղամաս, «Շ․ Ի․ Ն․ Գ․ Ը․», «Մինդա», «Մարդանց», «Ալմաքար» ՍՊԸ-ներ, «Երևան Լադա», «Կոմպիմետալ», «Սյունիք», «Արման Փեշտիմադյան» ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Բյուրեղավան քաղաք, ամառանոցներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, «Ալմաքար», «Բել Գլաս», «Անդրանիկ Հարությունյան» ՍՊԸ-ներ, «Գազպրոմ Արմենիա» ՓԲԸ, Նուռնուս գյուղ, ամառանոցներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Բյուրեղավան քաղաք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ մասնակի։
11։00-12։00 Բալահովիտ, զինմաս և Գետարգել գյուղ, Աբովյան քաղաք՝ «Էլար» թաղամաս, Հանրապետության պողողտա, Վոլկովի, Դարանի, Գառնի, Երիտասարդական և Տարտու փողոցներ,