Պլանավորո՞ւմ եք Ձեր ամառային հանգիստը կամ հերթական ուղևորությունը։ Idram&IDBank հավելվածի օգտատերերն ունեն Flyone Armenia ավիաընկերության հետ մեկնարկած նոր արշավին մասնակցելու բացառիկ հնարավորություն։
Հուլիսի 15-ից օգոստոսի 15-ը ներառյալ Flyone Armenia ավիաընկերության պաշտոնական կայքում կատարեք առցանց վճարում Idram&IDBank հավելվածով և ստացեք կատարված վճարումների մինչև 25% ակնթարթային idcoin։
Ինչպե՞ս մասնակցել և ստանալ idcoin.
1. Այցելեք Flyone Armenia-ի պաշտոնական կայք և ընտրեք Ձեր ավիատոմսերը։
2. Վճարման եղանակներից ընտրեք Idram&IDBank հավելվածը:
3. Որպես վճարման աղբյուր նշեք հավելվածին կցված Ձեր բանկային հաշիվը, վճարային քարտը, դրամապանակը կամ օգտվեք Rocket Line հնարավորությունից` վճարելով հետո՝ 60 ամսում։
4. Վճարումը հաստատելուց հետո idcoin-ները հաշված վայրկյանների ընթացքում կլինեն Ձեր Idram&IDBank հավելվածում։
Կարևոր մանրամասներ.
· Առավելագույն սահմանաչափ. Արշավի ողջ գործողության ընթացքում յուրաքանչյուր մասնակից կարող է կուտակել հանրագումարային առավելագույնը 25,000 idcoin (հարկումից հետո, հարկերը վճարվում են Բանկի կողմից):
· Ի՞նչ է idcoin-ը. Սա հավատարմության թվային միավոր է, որը կուտակվում է Ձեր Idram&IDBank հավելվածում և Idplus լոյալության հարթակում։ Կուտակված idcoin-ներով կարող եք կատարել Idram&IDBank հավելվածում QR-վճարումներ գործընկեր վաճառակետերում (1 idcoin = 1 ՀՀ դրամ):
· Հատուկ նվեր նոր հաճախորդներին. Եթե դեռ IDBank-ի հաճախորդ չեք, բայց արշավի ընթացքում Idram&IDBank հավելվածով կիրականացնեք սինքրոնացում և կդառնաք Բանկի հաճախորդ, ապա արշավի ավարտից հետո 10 աշխատանքային օրվա ընթացքում կստանաք լրացուցիչ 1000 idcoin նվեր (հարկումից հետո)։

Планируете свой летний отдых или очередное путешествие? Пользователи приложения Idram&IDBank получают эксклюзивную возможность принять участие в новой кампании, запущенной совместно с авиакомпанией Flyone Armenia.
С 15 июля по 15 августа включительно совершайте онлайн-оплату на официальном сайте авиакомпании Flyone Armenia через приложение Idram&IDBank и получайте до 25% от суммы совершённых платежей в виде мгновенных idcoin-ов.
Как принять участие и получить idcoin-ы:
Посетите официальный сайт Flyone Armenia и выберите авиабилеты.
Среди доступных способов оплаты выберите приложение Idram&IDBank.
В качестве источника оплаты укажите привязанный к приложению банковский счёт, платёжную карту или кошелёк либо воспользуйтесь возможностью Rocket Line — оплатите покупку позже в течение 60 месяцев.
4. После подтверждения оплаты idcoin-ы будут зачислены в Ваше приложение Idram&IDBank в течение нескольких секунд.
Важные детали:
• Максимальный лимит: в течение всего периода действия кампании каждый участник может накопить в общей сложности не более 25 000 idcoin (после уплаты налогов; налоги оплачиваются Банком).
• Что такое idcoin: это цифровая единица программы лояльности, которая накапливается в приложении Idram&IDBank и на платформе лояльности Idplus. Накопленные idcoin-ы можно использовать для совершения QR-платежей в приложении Idram&IDBank в партнёрских торговых точках (1 idcoin = 1 драм РА).
• Специальный подарок для новых клиентов: если вы ещё не являетесь клиентом IDBank, но в период действия кампании выполните синхронизацию через приложение Idram&IDBank и станете клиентом Банка, то после завершения кампании в течение 10 рабочих дней получите дополнительно 1000 idcoin-ов в подарок (после уплаты налогов).