«Շնորհակալ ենք ամեն օր» կարգախոսով Հաճախորդների շնորհակալության օրն այս անգամ IDBank-ը կազմակերպել էր «Բաղրամյան» մասնաճյուղում։ Պարզապես հերթական գործարքի համար բանկ մտած հաճախորդներին հիշեցնում էին՝ սպասարկման գործընթացը հաճելի, անակնկալներով դարձնելու համար Բանկին հատուկ առիթ հարկավոր չէ․ IDBank-ն ընտրելու համար սովորական օրն էլ շնորհակալության հնարավորություն է։
Այս անգամ շնորհակալության օրը, սակայն, մի փոքր տարբերվում էր․ Բաղրամյան մասնաճյուղի բակն ու հարակից տարածքը Բանկի նախաձեռնությամբ բարեկարգվել էր՝ հաճախորդների սպասարկման փորձառությունն ավելի բարելավելու համար։
«Մեր արդեն ավանդույթ դարձած շնորհակալության օրվա ձևաչափից բացի այս անգամ ևս մեկ հաճելի անակնկալ ունեինք մեր հաճախորդների համար, որ ոչ միայն մեկ օր, այլև մասնաճյուղ ամեն այցը հաճելի կդարձնի․ մեր թիմը բարեկարգել է մասնաճյուղի հարակից տարածքն ու ծառատունկ իրականացրել։ Սրանք փոքր քայլեր են համայնքի կողքին մեր ներկայությունն առավել ընդգծելու համար․ մեր մյուս շնորհակալության օրերը ևս ուղեկցվելու են նման նախաձեռնություններով», - ասաց IDBank-ի Հաճախորդների փորձառության մենեջեր Սեդա Ավագյանը։
Մասնաճյուղի ներսում էլ հաճախորդներին քաղցր հյուրասիրություն էր սպասում, նրանք պտտում էին նաև հաջողակ անիվը ու շահում idcoin-ներ, որոնք կարող են օգտագործել Իդրամ QR-ով վճարման ժամանակ։

Под девизом «Мы благодарны каждый день» IDBank организовал День благодарности клиентам в филиале «Баграмян». Банк напомнил своим клиентам, пришедшим для проведения очередной транзакции, что не нужен особый повод, чтобы сделать обслуживание приятным и полным сюрпризов. Даже самый обычный день — это возможность выразить признательность за их выбор.
В этот раз формат мероприятия был особенным. По инициативе банка был благоустроен двор и прилегающая территория филиала «Баграмян» для дальнейшего повышения качества обслуживания.
«Помимо уже привычного формата Дня благодарности, мы подготовили ещё один приятный сюрприз, который будет радовать клиентов не только в этот день, но и при каждом визите в отделение. Мы благоустроили прилегающую территорию и высадили деревья. Это небольшие, но важные шаги, которые подчеркивают нашу вовлеченность в жизнь общества. В будущем подобные инициативы будут сопровождать и другие Дни благодарности», — отметила Седа Авагян, менеджер по работе с клиентами IDBank.
Гостей филиала угощали сладостями, а также они крутили колесо удачи и выигрывали idcoin-ы, которые можно было использовать при оплате с помощью Idram QR.