IDBank-ն իր հաճախորդներին մշտապես հաճելի անակնկալներ և շահավետ առաջարկներ է մատուցում։ Այս անգամ Բանկի հին ու նոր հաճախորդների համար հրաշալի նորություն կա․ IDsalary աշխատավարձային փաթեթը գրավիչ հնարավորություն է տալիս՝ լի բազում անակնկալներով։
Մինչև դեկտեմբերի 10-ը միացիր փաթեթին, փաթեթի շրջանակում քարտ պատվիրիր և 60 օրացույցային օրվա ընթացքում քարտին ստացիր աշխատավարձդ, և կստանաս․
ա) 5000 idcoin (որտեղ 1 idcoin-ը հավասար է 1 դրամի)։ Ընդ որում՝ հարկումից հետո տրամադրվող այս idcoin-երը յուրաքանչյուր քարտապանի կտրամադրվեն մեկ անգամ,
բ) հնարավորություն մասնակցելու խաղարկությանը, որի ընթացքում խաղարկվելու է 50 հատ 100,000 idcoin (հարկումից հետո),
գ) հնարավորություն մասնակցելու ևս մեկ մեծ խաղարկության, որի ընթացքում խաղարկվելու է 5 հատ 1,000,000 ՀՀ դրամ արժողությամբ դեպի արտերկիր ճամփորդական հավաստագիր: Հավաստագիրը գործելու է արշավի ամփոփումից հետո 6 ամսվա ընթացքում, և այն հնարավոր կլինի օգտագործել «Շելբի Տուր» տուրիստական գործակալությունում տուրիստական փաթեթ ձեռք բերելու միջոցով։
Հաղթող քարտապաններին ճամփորդության հավաստագրերը կուղարկվեն վերջիններիս բանկում նշված Էլեկտրոնային հասցեներին՝ խաղարկության ամփոփումից հետո 10 աշխատանքային օրվա ընթացքում։ Ինչ վերաբերում է idcoin-ներին, ապա դրանք կտրամադրվեն արշավի պայմաններին բավարարելուց հետո 10 աշխատանքային օրվա ընթացքում։
Խաղարկությունը կամփոփվի մինչև 2026թ․ փետրվարի 20-ը․ հաղթողները կընտրվեն պատահականության սկզբունքով։ Խաղարկությունը կհեռարձակվի բանկի Ֆեյսբուքի և YouTube-ի պաշտոնական էջերում՝ ուղիղ հեռարձակմամբ։
Հիշեցնենք, որ idcoin-երը հնարավոր է օգտագործել Idram&IDBank հավելվածով և Idplus լոյալության հարթակով QR վճարում կատարելու միջոցով։

IDsalary – Удобный и выгодный инструмент
IDBank постоянно предлагает своим клиентам приятные сюрпризы и выгодные предложения. На этот раз есть отличные новости для новых и старых клиентов банка: пакет IDsalary представляет собой привлекательную возможность, полную сюрпризов.
Подключитесь к пакету до 10 декабря, закажите карту в рамках пакета и получите зарплату на карту в течение 60 календарных дней, и вы получите:
а) 5000 idcoin (где 1 idcoin равен 1 драму). Эти idcoin будут предоставлены каждому держателю карты один раз после налогообложения.
б) Возможность участвовать в розыгрыше, в котором будет разыграно 50 призов по 100 000 idcoin (после налогообложения).
в) Возможность участвовать в еще одном большом розыгрыше, в котором будет разыграно 5 туристических сертификатов стоимостью 1 000 000 AMD каждый для международных путешествий. Сертификаты будут действительны в течение 6 месяцев после завершения кампании, и их можно будет использовать в туристическом агентстве "Shelby Tour" для приобретения туристического пакета.
Победители будут получать туристические сертификаты на электронную почту, зарегистрированную в банке, в течение 10 рабочих дней после подведения итогов розыгрыша. Что касается idcoin, они будут зачислены в течение 10 рабочих дней после выполнения условий кампании.
Розыгрыш будет завершен до 20 февраля 2026 года. Победители будут выбраны случайным образом. Розыгрыш будет транслироваться в прямом эфире на официальных страницах банка в Facebook и YouTube.
Напоминаем, что idcoin-ы можно использовать в приложении Idram&IDBank и на платформе лояльности Idplus, совершив QR-платеж.