IDBank-ն իր հաճախորդներին մշտապես հաճելի անակնկալներ և շահավետ առաջարկներ է մատուցում։ Այս անգամ Բանկի հին ու նոր հաճախորդների համար հրաշալի նորություն կա․ IDsalary աշխատավարձային փաթեթը գրավիչ հնարավորություն է տալիս՝ լի բազում անակնկալներով։
Մինչև դեկտեմբերի 10-ը միացիր փաթեթին, փաթեթի շրջանակում քարտ պատվիրիր և 60 օրացույցային օրվա ընթացքում քարտին ստացիր աշխատավարձդ, և կստանաս․
ա) 5000 idcoin (որտեղ 1 idcoin-ը հավասար է 1 դրամի)։ Ընդ որում՝ հարկումից հետո տրամադրվող այս idcoin-երը յուրաքանչյուր քարտապանի կտրամադրվեն մեկ անգամ,
բ) հնարավորություն մասնակցելու խաղարկությանը, որի ընթացքում խաղարկվելու է 50 հատ 100,000 idcoin (հարկումից հետո),
գ) հնարավորություն մասնակցելու ևս մեկ մեծ խաղարկության, որի ընթացքում խաղարկվելու է 5 հատ 1,000,000 ՀՀ դրամ արժողությամբ դեպի արտերկիր ճամփորդական հավաստագիր: Հավաստագիրը գործելու է արշավի ամփոփումից հետո 6 ամսվա ընթացքում, և այն հնարավոր կլինի օգտագործել «Շելբի Տուր» տուրիստական գործակալությունում տուրիստական փաթեթ ձեռք բերելու միջոցով։
Հաղթող քարտապաններին ճամփորդության հավաստագրերը կուղարկվեն վերջիններիս բանկում նշված Էլեկտրոնային հասցեներին՝ խաղարկության ամփոփումից հետո 10 աշխատանքային օրվա ընթացքում։ Ինչ վերաբերում է idcoin-ներին, ապա դրանք կտրամադրվեն արշավի պայմաններին բավարարելուց հետո 10 աշխատանքային օրվա ընթացքում։
Խաղարկությունը կամփոփվի մինչև 2026թ․ փետրվարի 20-ը․ հաղթողները կընտրվեն պատահականության սկզբունքով։ Խաղարկությունը կհեռարձակվի բանկի Ֆեյսբուքի և YouTube-ի պաշտոնական էջերում՝ ուղիղ հեռարձակմամբ։
Հիշեցնենք, որ idcoin-երը հնարավոր է օգտագործել Idram&IDBank հավելվածով և Idplus լոյալության հարթակով QR վճարում կատարելու միջոցով։

IDBank constantly offers its customers pleasant surprises and beneficial deals. This time, there is great news for both new and returning customers: the IDsalary payroll package presents an attractive opportunity full of surprises.
Join the package by December 10, order a card within the package, and receive your salary on the card within 60 calendar days, and you will get:
a) 5000 idcoin (where 1 idcoin equals 1 dram). These idcoins, which are provided after taxation, will be given to each cardholder only once.
b) The chance to participate in a raffle, where 50 prizes of 100,000 idcoin (after taxation) will be drawn.
c) The opportunity to enter another big raffle, where 5 travel certificates worth 1,000,000 AMD each for international travel will be drawn. The certificates will be valid for 6 months after the campaign ends, and they can be used at the "Shelby Tour" travel agency to purchase a tourist package.
The winning cardholders will receive the travel certificates at their bank-registered email addresses within 10 business days after the raffle results are finalized. As for the idcoins, they will be credited within 10 business days after meeting the conditions of the campaign.
The raffle will be concluded by February 20, 2026. The winners will be selected randomly. The raffle will be broadcast live on the bank’s official Facebook and YouTube pages.
Let us remind you that idcoins can be used in the Idram&IDBank application and the Idplus loyalty platform by making a QR payment.