Ինչպես նախորդ տարիներին, այս տարի ևս, տոնավաճառին բացառիկ առաջարկներով կներկայանան IDBank-ն ու Իդրամը․ ընկերությունների ներկայացուցիչները պատմելու են գործող հնարավորությունների մասին և պատասխանելու են այցելուների հնարավոր հարցերին։ Մասնավորապես, տոնավաճառի օրերին գործելու են idplus-ի նվեր-քարտեր շահելու և idcoin-եր ստանալու առաջարկներ։ Տոնավաճառի այցելուներն այս առաջարկներից օգտվելու հնարավորություն կստանան՝ Idram&IDBank հավելվածով կատարելով QR վճարումներ գործընկեր կազմակերպությունների տաղավարներից գնումներ կատարելիս։
Big Christmas Market with Coca-Cola 2025 ցուցահանդես-տոնավաճառի ընթացքում գործելու են հետևյալ առաջարկները․
Կուտակեք idcoin-եր.
2025թ․ դեկտեմբերի 17-ից դեկտեմբերի 21-ը կատարեք QR վճարումներ Big Christmas Market-ի վաճառակետերում Idram&IDBank-ով և ամեն վճարումից ստացեք մինչև 30% ակնթարթային idcoin` հանրագումարային առավելագույնը մինչև 10.000 idcoin։ idcoin-երը կարող եք ծախսել նաև ցուցահանդեսից հետո ցանկացած վաճառակետում Idram&IDBank-ով QR վճարումներ կատարելիս։
idplus-ի նվեր-քարտ շահելու հնարավորություն.
կատարեք միանվագ 10․000 ՀՀ դրամի և ավելի առնվազն 3 QR վճարում Idram&IDBank հավելվածով,
կամ 5․000 ՀՀ դրամի և ավելի առնվազն 3 QR վճարում Rocket Line 0%-ով` ըստ սահմանված ժամկետների և պայմանների,
վճարումները հաստատող էլեկտրոնային անդորրագրերով եկեք մեր տաղավար և ստացեք հնարավորություն շահելու 3․000-20․000 ՀՀ դրամին համարժեք idplus-ի նվեր-քարտ։
Առաջարկները կգործեն Big Christmas Market ցուցահանդես-տոնավաճառի շրջանակում՝ դեկտեմբերի 17-ից 21-ը ներառյալ։ Առաջարկի շրջանակում idplus-ի նվեր-քարտ կարող եք ստանալ 1 անգամ։ Գովազդային վիճակախաղի բոլոր պայմաններին կարող եք ծանոթանալ այստեղ։
Առաջարկի շրջանակում յուրաքանչյուր հաճախորդ կստանա մինչև 30% ակնթարթային idcoin, բայց ոչ մի պարագայում ոչ ավելի, քան հանրագումարային առավելագույնը 10,000 idcoin (հարկումից հետո)։ 1 idcoin = 1 ՀՀ դրամ։
idcoin-ը տրամադրվում է IDBank-ի կողմից և ենթակա է հարկման օրենքով սահմանված կարգով։ Դուք այն ստանում եք արդեն հարկված։

As in previous years, this year as well, IDBank and Idram will present themselves at the fair with exclusive offers․ Company representatives will talk about the available opportunities and answer visitors’ possible questions. In particular, during the fair days, there will be offers to win idplus gift cards and receive idcoins. Visitors of the fair will have the opportunity to take advantage of these offers by making QR payments via the Idram&IDBank application when making purchases at partner organizations’ booths.
During the Big Christmas Market with Coca-Cola 2025 exhibition-fair, the following offers will be available․
Get idcoins:
From December 17 to December 21, 2025, make QR payments at Big Christmas Market retail points using Idram&IDBank and receive up to 30% instant idcoins from each payment, with a total maximum of up to 10,000 idcoins. You can also spend the idcoins after the exhibition at any retail point when making QR payments with Idram&IDBank.
Opportunity to win an idplus gift card.
• make at least 3 QR payments of AMD 10,000 or more each using the Idram&IDBank application,
• or make at least 3 QR payments of AMD 5,000 or more each using Rocket Line at 0%, according to the defined terms and conditions,
• come to our booth with the electronic receipts confirming the payments and receive the opportunity to win an idplus gift card equivalent to AMD 3,000–20,000.
The offers will be valid within the framework of the Big Christmas Market exhibition-fair from December 17 to 21 inclusive. Within the framework of the offer, you can receive an idplus gift card once. You can get acquainted with all the terms of the promotional lottery here.
Within the framework of the offer, each customer will receive up to 30% instant idcoins, but in no case more than a total maximum of 10,000 idcoins (after taxation). 1 idcoin = 1 AMD.
idcoins are provided by IDBank and are subject to taxation in accordance with the procedure established by law. You receive them already taxed.