Ինչպես նախորդ տարիներին, այս տարի ևս, տոնավաճառին բացառիկ առաջարկներով կներկայանան IDBank-ն ու Իդրամը․ ընկերությունների ներկայացուցիչները պատմելու են գործող հնարավորությունների մասին և պատասխանելու են այցելուների հնարավոր հարցերին։ Մասնավորապես, տոնավաճառի օրերին գործելու են idplus-ի նվեր-քարտեր շահելու և idcoin-եր ստանալու առաջարկներ։ Տոնավաճառի այցելուներն այս առաջարկներից օգտվելու հնարավորություն կստանան՝ Idram&IDBank հավելվածով կատարելով QR վճարումներ գործընկեր կազմակերպությունների տաղավարներից գնումներ կատարելիս։
Big Christmas Market with Coca-Cola 2025 ցուցահանդես-տոնավաճառի ընթացքում գործելու են հետևյալ առաջարկները․
Կուտակեք idcoin-եր.
2025թ․ դեկտեմբերի 17-ից դեկտեմբերի 21-ը կատարեք QR վճարումներ Big Christmas Market-ի վաճառակետերում Idram&IDBank-ով և ամեն վճարումից ստացեք մինչև 30% ակնթարթային idcoin` հանրագումարային առավելագույնը մինչև 10.000 idcoin։ idcoin-երը կարող եք ծախսել նաև ցուցահանդեսից հետո ցանկացած վաճառակետում Idram&IDBank-ով QR վճարումներ կատարելիս։
idplus-ի նվեր-քարտ շահելու հնարավորություն.
կատարեք միանվագ 10․000 ՀՀ դրամի և ավելի առնվազն 3 QR վճարում Idram&IDBank հավելվածով,
կամ 5․000 ՀՀ դրամի և ավելի առնվազն 3 QR վճարում Rocket Line 0%-ով` ըստ սահմանված ժամկետների և պայմանների,
վճարումները հաստատող էլեկտրոնային անդորրագրերով եկեք մեր տաղավար և ստացեք հնարավորություն շահելու 3․000-20․000 ՀՀ դրամին համարժեք idplus-ի նվեր-քարտ։
Առաջարկները կգործեն Big Christmas Market ցուցահանդես-տոնավաճառի շրջանակում՝ դեկտեմբերի 17-ից 21-ը ներառյալ։ Առաջարկի շրջանակում idplus-ի նվեր-քարտ կարող եք ստանալ 1 անգամ։ Գովազդային վիճակախաղի բոլոր պայմաններին կարող եք ծանոթանալ այստեղ։
Առաջարկի շրջանակում յուրաքանչյուր հաճախորդ կստանա մինչև 30% ակնթարթային idcoin, բայց ոչ մի պարագայում ոչ ավելի, քան հանրագումարային առավելագույնը 10,000 idcoin (հարկումից հետո)։ 1 idcoin = 1 ՀՀ դրամ։
idcoin-ը տրամադրվում է IDBank-ի կողմից և ենթակա է հարկման օրենքով սահմանված կարգով։ Դուք այն ստանում եք արդեն հարկված։

Приближаются самые ожидаемые дни года, праздничное настроение царит повсюду. Эти дни становятся ещё более запоминающимися благодаря выставке-ярмарке Big Christmas Market with Coca-Cola 2025, которая в этом году пройдет с 17 по 21 декабря в экспо-центре «Меридиан».
Как и в предыдущие годы, в этом году на ярмарке с эксклюзивными предложениями будут представлены IDBank и Idram․ Представители компаний расскажут о действующих возможностях и ответят на возможные вопросы посетителей. В частности, в дни ярмарки будут действовать предложения по выигрышу подарочных карт idplus и получению idcoin-ов. Посетители ярмарки смогут воспользоваться этими предложениями, совершая QR-платежи через приложение Idram&IDBank при покупках в павильонах партнерских организаций.
В ходе выставки-ярмарки Big Christmas Market with Coca-Cola 2025 будут действовать следующие предложения․
Накопление idcoin-ов:
С 17 по 21 декабря 2025 года совершайте QR-платежи в торговых точках Big Christmas Market с помощью Idram&IDBank и получайте до 30% мгновенных idcoin-ов с каждого платежа, но не более суммарного максимума в 10 000 idcoin-ов. Полученные idcoin-ы можно использовать и после выставки в любой торговой точке при совершении QR-платежей через Idram&IDBank.
Возможность выиграть подарочную карту idplus.
• совершите не менее 3 QR-платежей на сумму 10 000 драмов РА и более каждый через приложение Idram&IDBank,
• либо совершите не менее 3 QR-платежей на сумму 5 000 драмов РА и более каждый с использованием Rocket Line под 0% — в соответствии с установленными сроками и условиями,
• подойдите к нашему павильону с электронными чеками, подтверждающими платежи, и получите возможность выиграть подарочную карту idplus номиналом от 3 000 до 20 000 драмов РА.
Предложения действуют в рамках выставки-ярмарки Big Christmas Market с 17 по 21 декабря включительно. В рамках предложения подарочную карту idplus можно получить один раз. Со всеми условиями рекламной лотереи можно ознакомиться здесь.
В рамках предложения каждый клиент получит до 30% мгновенных idcoin-ов, но ни при каких условиях не более суммарного максимума в 10 000 idcoin-ов (после налогообложения). 1 idcoin = 1 драм РА.
idcoin предоставляется IDBank и подлежит налогообложению в порядке, установленном законом. Вы получаете его уже с учетом налога.