Տարեցտարի ձևավորվելով որպես ոլորտի գլխավոր հարթակ, էքսպոն մեկ հարկի տակ է համախմբում ՄՌԿ մասնագետների, բիզնես առաջնորդների և ոլորտի փորձագետների։
Այս տարվա լավ նորություններից մեկն այն է, որ միջոցառմանը կմասնակցի միջազգային փորձագետ և հրավիրված բանախոս Ալեքսեյ Վերետենովը։ Նրա հիմնական ելույթը նվիրված է լինելու․ «Կազմակերպչական մոդելներ և կուլտուրա․ բիզնեսի տրանսֆորմացիայի թաքնված շարժիչ ուժերը» թեմային։
Միջոցառման շրջանակում նախատեսված են իհարկե ցուցահանդեսներ՝ ՄՌԿ նոր գործիքակազմերի և ծառայությունների ներկայացում, գործընկերների ելույթներ և արդյունավետ նեթվորքինգի հնարավորություններ։

Со временем став ведущей платформой отрасли, Expo объединяет HR‑специалистов, бизнес‑лидеров и экспертов под одной крышей.
Радостная новость: в этом году мероприятие посетит международный консультант и приглашённый спикер Алексей Веретенов. Его ключевой доклад будет посвящён теме- «Организационные модели и культура — скрытые драйверы трансформации бизнеса».
В рамках мероприятия также пройдут выставки, демонстрирующие последние HR‑инструменты и услуги, презентации партнёров и широкие возможности для нетворкинга.