Հուլիսի 18-ին N7 Beach Club-ում տեղի ունեցավ Evoca Partners Club-ի և Evoca Benefits նախագծի մեկնարկի միջոցառումը։
Միջոցառմանը ներկա էին 100-ից ավել խոշոր բիզնեսների ներկայացուցիչներ, ինֆլյուենսերներ և այլ հյուրեր։ Միջոցառման ընթացքում ներկայացվեց Evoca Partners Club-ը և դրա շրջանակում իրականացվող առաջին նախագիծը՝ Evoca Benefits-ը։
Evoca Partners Club-ը բիզնես գործընկերների փակ ակումբ է, որի անդամները կտրամադրեն բենեֆիթներ Evoca-ի հաճախորդներին, ինչպես նաև ակումբի անդամ այլ բիզնեսներին։ Partners Club-ը շարունակաբար ընդլայնվելու է՝ իրականացնելով նոր նախագծեր և միջոցառումներ։
Evoca Benefits նախագծի շրջանակում Բանկի բոլոր քարտապանները ստանալու են բացառիկ բենեֆիթներ՝ զեղչեր, քեշբեքեր և այլ առավելություններ Evoca Partners Club-ի ավելի քան 100 առաջատար բիզնեսներից։
«Evoca Partners Club-ի շրջանակում ներառել ենք լավագույն բիզնեսներին տարբեր ոլորտներից՝ horeca, նորաձևություն, առողջապահություն, կրթություն, սպորտ, գեղեցկություն և այլն։ Համոզված եմ, որ այս գործընկերությունը շատ կսիրվի Բանկի և Evoca Partners Club-ի բիզնեսների հաճախորդների կողմից, քանի որ կստանանք սիներգիկ էֆեկտ՝ հավելյալ արժեք ստեղծելով մեր հաճախորդների համար»,– նշեց Evocabank-ի Վարչության նախագահի տեղակալ Տաթևիկ Խաչատրյանն իր խոսքում։
Evoca Benefits նախագծի շրջանակում այսուհետ Evoca քարտապանները կստանան հարյուրավոր բենեֆիթներ՝ զեղչերի, քեշբեքի և նվեր քարտերի տեսքով՝ 100-ից ավելի գործընկեր կազմակերպությունների կողմից։ Նախագծի մանրամասներին և գործընկերների ցանկին կարող եք ծանոթանալ այստեղ։

On July 18, the launch event of the Evoca Partners Club and the Evoca Benefits project took place at N7 Beach Club. The event gathered over 100 representatives of large businesses, influencers, and other guests. During the event, the Evoca Partners Club and its first project, Evoca Benefits, were presented.
Evoca Partners Club is an exclusive business partner club whose members will offer benefits to Evoca clients, as well as to other club member businesses. The Partners Club will continue expanding by launching new projects and events.
Within the Evoca Benefits project, all cardholders of the Bank will receive exclusive benefits, discounts, cashback, and other privileges from over 100 leading businesses of the Evoca Partners Club.
“In the framework of Evoca Partners Club, we have brought together top businesses from various industries, horeca, fashion, healthcare, education, sports, beauty, and more. I am confident that this partnership will be highly appreciated by both the Bank’s and the Partner Club’s clients, as it will create a synergistic effect and generate added value for our clients,” said Deputy CEO of Evocabank, Tatevik Khachatryan in her speech.
As part of the Evoca Benefits project, Evoca cardholders will now receive hundreds of benefits in the form of discounts, cashback, and gift cards from more than 100 partner organizations. You can learn more about the project and the list of partners here.