IDBank-ի սիրված ավանդույթներից մեկը՝ Հաճախորդների շնորհակալության օրը, այս անգամ անցկացվեց Վանաձորի մասնաճյուղում։ Բանկը մշտապես ձգտում է լինել իր հաճախորդների կողքին՝ նրանց համար ապահովելով հաճելի անակնկալներ և բարձր տրամադրություն:
IDBank-ի Հաճախորդների փորձառության կառավարման բաժնի ղեկավար Սեդա Ավագյանն ընդգծեց նման նախաձեռնությունների կարևորությունը Բանկ-հաճախորդ համագործակցության շրջանակում։
«Մեզ համար անչափ կարևոր է լինել մեր հաճախորդների կողքին ինչպես թվային տիրույթում, այնպես էլ ֆիզիկապես։ Թվային ծառայությունների զարգացմանը զուգահեռ մենք կարևորում ենք հաճախորդների հետ կենդանի շփումը՝ սպասարկման ընթացքում ձգտելով յուրաքանչյուր հաճախորդի նկատմամբ ցուցաբերել անհատական մոտեցում։ Շնորհակալ ենք մեզ ընտրելու համար»,- նշեց Սեդա Ավագյանը։
Հերթական գործարքն իրականացնելու համար մասնաճյուղ եկած հաճախորդներին սպասում էին հաջողության անիվը, որը պտտելով նրանք շահում էին idcoin-ներ (1 idcoin = 1 դրամ), քաղցր հյուրասիրությունն ու սովորականից տարբերվող յուրահատուկ, տոնական մթնոլորտը։
Վանաձորի մասնաճյուղի կառավարիչ Աշոտ Խոջայանի խոսքով՝ Հաճախորդների շնորհակալության օրն էլ ավելի է ընդգծում Բանկի և հաճախորդների միջև ձևավորված ամուր կապը։
«Ամեն օր մենք սիրով և բարձր պատասխանատվությամբ սպասարկում ենք Վանաձորի և հարակից համայնքների բնակիչներին։ Հաճախորդների շնորհակալության օրը հիանալի առիթ է հաճելի անակնկալներով շնորհակալություն հայտնելու նրանց վստահության համար։ Մեր հաճախորդների գոհունակությունն ու դրական արձագանքը թիմի արդյունավետ աշխատանքի գնահատականն են»,- ասաց Աշոտ Խոջայանը։

Customer Appreciation Day, one of IDBank’s valued traditions, recently took place at the Vanadzor branch. The Bank always aims to be close to its customers, delighting them with pleasant surprises and bringing positive emotions to their day.
Seda Avagyan, Head of Customer Experience Management Unit at IDBank, highlighted the importance of such initiatives in the Bank-customer relationship.
“It is incredibly important for us to be close to our customers, both digitally and physically. Even as we expand our digital services, we still highly value face-to-face communication, aiming to provide every customer with a personalized approach throughout the service process. Thank you for choosing us,’’ noted Seda Avagyan.
According to Ashot Khojayan, Manager of Vanadzor branch, Customer Appreciation Day highlights the strong bond between the Bank and its customers.
“Every day we serve the residents of Vanadzor and surrounding communities with dedication and a high sense of responsibility. Customer Appreciation Day is a wonderful opportunity to thank them for their trust with some pleasant surprises. Our customers’ satisfaction and positive feedback are a reflection of our team’s hard work,’’ said Ashot Khojayan.