IDBank-ի սիրված ավանդույթներից մեկը՝ Հաճախորդների շնորհակալության օրը, այս անգամ անցկացվեց Վանաձորի մասնաճյուղում։ Բանկը մշտապես ձգտում է լինել իր հաճախորդների կողքին՝ նրանց համար ապահովելով հաճելի անակնկալներ և բարձր տրամադրություն:
IDBank-ի Հաճախորդների փորձառության կառավարման բաժնի ղեկավար Սեդա Ավագյանն ընդգծեց նման նախաձեռնությունների կարևորությունը Բանկ-հաճախորդ համագործակցության շրջանակում։
«Մեզ համար անչափ կարևոր է լինել մեր հաճախորդների կողքին ինչպես թվային տիրույթում, այնպես էլ ֆիզիկապես։ Թվային ծառայությունների զարգացմանը զուգահեռ մենք կարևորում ենք հաճախորդների հետ կենդանի շփումը՝ սպասարկման ընթացքում ձգտելով յուրաքանչյուր հաճախորդի նկատմամբ ցուցաբերել անհատական մոտեցում։ Շնորհակալ ենք մեզ ընտրելու համար»,- նշեց Սեդա Ավագյանը։
Հերթական գործարքն իրականացնելու համար մասնաճյուղ եկած հաճախորդներին սպասում էին հաջողության անիվը, որը պտտելով նրանք շահում էին idcoin-ներ (1 idcoin = 1 դրամ), քաղցր հյուրասիրությունն ու սովորականից տարբերվող յուրահատուկ, տոնական մթնոլորտը։
Վանաձորի մասնաճյուղի կառավարիչ Աշոտ Խոջայանի խոսքով՝ Հաճախորդների շնորհակալության օրն էլ ավելի է ընդգծում Բանկի և հաճախորդների միջև ձևավորված ամուր կապը։
«Ամեն օր մենք սիրով և բարձր պատասխանատվությամբ սպասարկում ենք Վանաձորի և հարակից համայնքների բնակիչներին։ Հաճախորդների շնորհակալության օրը հիանալի առիթ է հաճելի անակնկալներով շնորհակալություն հայտնելու նրանց վստահության համար։ Մեր հաճախորդների գոհունակությունն ու դրական արձագանքը թիմի արդյունավետ աշխատանքի գնահատականն են»,- ասաց Աշոտ Խոջայանը։

День благодарности клиентам-одна из любимых традиций IDBank, в этот раз прошел в Ванадзорском филиале. Банк всегда стремится быть ближе к своим клиентам, радуя их приятными сюрпризами и хорошим настроением.
Руководитель отдела управления клиентским опытом IDBank Седа Авагян подчеркнула важность подобных инициатив в рамках сотрудничества между Банком и клиентами.
«Для нас невероятно важно быть рядом с нашими клиентами как в цифровом пространстве, так и физически. Параллельно с развитием цифровых услуг мы высоко ценим живое общение, стремясь обеспечить индивидуальный подход к каждому клиенту в процессе обслуживания. Спасибо, что выбираете нас», - отметила Седа Авагян.
По словам управляющего директора филиала IDBank в Ванадзоре Ашота Ходжаяна, День благодарности клиентам еще больше подчеркивает прочную связь, сложившуюся между Банком и его клиентами.
«Каждый день мы с любовью и высокой ответственностью обслуживаем жителей Ванадзора и близлежащих общин. День благодарности клиентам - это прекрасный повод сказать им спасибо за доверие и порадовать приятными сюрпризами. Удовлетворенность наших клиентов и их положительные отзывы являются показателем эффективной работы команды», - сказал Ашот Ходжаян.