11:00-17:00 Քուչակ գյուղ,
10:00-11։00 Լուսաշող, Լանջառ և Լանջանիստ գյուղեր,
10:00-12։00 Ազատաշեն, Արբաթ, Գեղանիստ, Գետափնյա գյուղեր, Արգավանդ, Խաչփառ և Ղուկասավան գյուղեր մասնակի, Զանգակատուն, Վարդաշատ գյուղեր, Ուրցալանջ գյուղ մասնակի,
09:30-13։30 Կեչուտ գյուղ մասնակի, Գնդեվազ գյուղ, «Գնդեվազի թռչնաֆաբրիկա» ՓԲԸ, «Ջերմուկ Գրուպ» ՓԲԸ, «Վիվա-ՄՏՍ», «Թիմ Տելեկոմ», «Յուքոմ» ընկերությունների բջջային օպերատորների կայաններ, «Արփա Սևան» թունելախորշ, «Արսքար» շինանյութի արտադրող ընկերություն,
11:00-15։00 Զովունի գյուղ մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Զովունի համայնք՝ 4, 8, 9, 10, 11, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 38 փողոցներ, ԱԱԾ զորամաս և ԱԻՆ,
11։00-16։00 Ջրվեժ` Բագրևանդ թաղամաս մասնակի և Բալահովիտ գյուղ մասնակի,
11:00-17:00 Քասախ գյուղ մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Զովունի համայնք՝ 34, 35, 36, 37 փողոցների բաժանորդներ, Պարույր Սևակի, Արաբկիրի և Ն․ Ավետիսյան փողոցներ, Գարեգին Նժդեհի փ. 1, 3, 5, 9, 9/1 շենքեր, Վազգեն Սարգսյան փ. 5, 7, 9 շենքեր, Վազգեն Սարգսյան փողոց 1-ին փակուղի, Սեդրակ Ջալալյան, Ա․ Հարությունյան, Կարեն Դեմիրճյան, Շիրազի, Խաչանովի և Վահան Տերյան փողոցներ,