Երևանի և մարզերի մի շարք հասցեներում լույս չի լինի
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ նոյեմբերի 11-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10:00-16։00 Եղբայրության փ․ 16 շենք, Բագրատունյաց պող․ 15 շենք, Գ․Նժդեհի փ․ 1, 3 շենքեր, Մանանդյան փ․ 17 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11։00-14:00 Տիգրան Մեծի պող. 59, 59/ա շենքեր,
11։00-17:00 Ն. Տիգրանյան փ. 27/4 շենք, Կոմիտասի պող. 48 շենք, Լեփսուսի փ. 11-16 շենքեր, Սիլիկյան թաղ. 1, 9, 10 փողոցներ, Ջամբուլի փողոց և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ավան՝ Թումանյան թաղ. 10, 11, 12, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 13/3, 46 շենքեր, հարակից տարածքների առանձնատներ և ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ծիծեռնակաբերդի խճուղի, «Հրազդան» կենտրոնական մարզադաշտ, Ալեքսանդր Սպենդիարյանի անվան երաժշտական մասնագիտական դպրոց, ՀՀ Առևտրաարդյունաբերական Պալատ, Բուզանդի փ. 1 շենք, Ֆիրդուսի փ. 52-80 առանձնատներ, Չայկովսկու փ. 15, 30, 34 առանձնատներ, Սարի Թաղ 6-21 փողոցների բնակիչ-բաժանորդներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10:00-12։00 Մասիս քաղաք՝ 2, 3, 4 փողոցներ մասնակի, Հանրակացարաների, Դպրոցականների փողոցներ մասնակի, թիվ 1-6 թաղամասեր մասնակի, Դաշտավան, Զորակ և Նիզամի գյուղեր մասնակի,
10:00-13։00 Արարատ և Փոքր Վեդի գյուղեր մասնակի,
10:00-14։00 Մասիս քաղաք՝ 1-ին փողոց մասնակի, Նոր թաղամաս մասնակի, Տելեկոմ Արմենիա ընկերության բջջային օպերատորի կայան, Կադաստր, Քաղաքապետարան, Երաժշտական դպրոց, Շուկա, կից խանութներ և բնակիչ- բաժանորդներ,