Երևանի և մարզերի մի շարք հասցեներում լույս չի լինի
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ օգոստոսի 30-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
11:00-17:00 Լենինգրադյան փ. 32, 34, 36, 38 շենքեր և շինություններ, Շինարարների փ. 3, 5, 7, 13 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաաժնորդներ, Տիգրան Մեծի պող. 40, 40Բ, 44, 46 շենքեր, Գ․Նժդեհի փ․ 27/1, 27/2 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Դավիթ Անհաղթի փ. 10-18 շենքեր, Արաբկիր 39 փողոց 2-30; 47 փողոց 4/1-10; 49 փողոց 2-10; 51 փողոց 3; 53 փողոց 6 շենքեր, Հյուսիսային Ճառագայթ 17, 18 շենքեր,
Նորք Մարաշ՝ Նորք թաղի առանձնատներ, Նորքի Այգիների առանձնատներ, Նորք՝ Չինարի Ծառի հարակից առաձնատներ, Նորք 1-ին նրբ. 2-18, 1-27 առանձնատներ, Նորք՝ 2, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13 փողոցների առանձնատներ, Նորք 6 փողոց 1-ին նրբանցքի առանձնատներ, Նորք 13 փողոց 1-ին նրբանցքի առանձնատներ, Ս․ Խանզադյան փողոցի և Ս․ Խանզադյան 1-ին նրբանցքի առառձնատներ, Գ․ Հովսեփյան, Ա․ Արմենակյան փողոցների առանձնատներ, «Օլիմպոս» կրթահամալիր, «Արփինե և Արփինե» ՍՊԸ, թիվ 11 փոստային բաժանմունք, «Սիլվեր Գլաս» ՍՊԸ, «Բասնա» ՍՊԸ, թիվ 121 մսուր-մանկապարտեզ, թիվ 61 դպրոց և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,