«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ սեպտեմբերի 27-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
11։00-16:00 Նուբարաշենի 3 փողոց 1-24; 5 փողոց 1-24; 6 փողոց 1-24 առանձնատներ,
11։00-17:00 Տիգրան Մեծի պող. 23-31 շենքեր, Արհեստավորների փ. 3-14 առանձնատներ, Այգեստան 11 փողոց 34-101 առանձնատներ, Հերացու փ. 2, 2ա շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Տիչնայի փ. 2, 3 նրբանցքների առանձնատներ, Մելիքյան, Տիչինայի, Քուչակի, Օտյան և Ջամբուլի փողոցներ, Շահումյան 17, 18 փողոցներ, Շահումյան 16, 17 փողոցներ, Վ-3 թաղամաս, Ռ․Մելիքյան փ. 2ա, 2/2, 2/3 շենքեր, Սեբաստիայի փ. 3ա, 3բ, 18, 18ա, 20, 22/1, 22/2, 22/3, 23, 23ա, 24, 24/1, 24/2, 25, 26/1, 26, 27, 28, 30, 30ա, 30բ, 34 շենքեր, Սեբաստիայի փողոց մասնակի, Մալաթիա-Սեբաստիա վարչական շրջանի շենք,
Վեգների փողոց մասնակի, Բաշինջաղյան փ. 198 և Բեկնազարյան փողոցի ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Դեմիրճյան փ. 36 շենք և 12-60 առանձնատներ, Պռոշյան 1-ին նրբանցք 27-74 առանձնատներ, Դրոյի փ. 38, 38/1 շենքեր, Հովսեփ Էմինի փ. 58-93 առանձնատներ, Մանուշյան փ. 36-69 առանձնատներ, Աթոյան անց. 11, 13, 15, 19, 21 շենքեր, Դիմիտրովի փ. 76, 78, 80 շենքեր և 1-11, 38-74 առանձնատներ, Դիմիտրովի նրբ. 49-75 առանձնատներ, Նոր Արեշ 3 փողոց 24-40; 5 փողոց 13-30; 7 փողոց 1-10, 1-52; 9 փողոց 1-40; 11 փողոց 69-102; 16 փողոց 1-40; 20 փողոց 1-29, 1-53; 22 փողոց 1-14; 24 փողոց 1-40; 26 փողոց 1-13; 32 փողոց 1-57; 40 փողոց 1-30 առանձնատներ, Ռոստովյան փ. 50-74 առանձնատներ,