Երևանի և մարզերի մի շարք հասցեներում լույս չի լինի
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հոկտեմբերի 22-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
Երևան քաղաք՝
10։00-16:00 Դավթաշեն 4-րդ թաղ․ 17, 24, 25 շենքեր, Մելիքյան և Քուչակի փողոցներ մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Եղբայրության փ․ 22 շենք, Բագրատունյաց պող․ 14 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11։00-17:00 Թումանյան փ. 31Ա շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Վրացական փ. 17 շենք, թիվ 36 մանկապարտեզ, Զարյան փ. 49-136 առանձնատներ, Թբիլիսյան խճուղի 1-22/1 շենքեր,
Արագածոտնի մարզ՝
11:00-17:00 Բյուրական, Ագարակ, Աղձք, Փարպի, Ղազարավան, Անտառուտ, Օրգով և Տեղեր գյուղերն ամբողությամբ, Բազմաղբյուր գյուղ մանսկի,
Արարատի մարզ՝
10:00-12։00 Արարատ քաղաք՝ Չարենցի, Խանջյան, Սերոբ Աղբյուրի, Շահումյան, Իսահակյան, Աբովյան, Կոմիտասի, Սպանդարյան և Թումանյան փողոցներ մասնակի,