Երևանի և մարզերի մի շարք հասցեներում լույս չի լինի
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հոկտեմբերի 18-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10։00-16:00 Դավթաշեն 4-րդ թաղ․ 45, 46, 47, 48 շենքեր, «Մալաթիա-Սեբաստիա» վարչական շրջանի շենք, Շահումյան 15 փողոց մասնակի, Շիրազի 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Հ․Հովսեփայն փ․ 10, 10/1 շենքեր, Մանանդյան փ․ 34 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11։00-15:00 Նուբարաշենի փ. 2ա նրբ․ 10 առանձնատներ, Դ․Բեկի փ. 22-25 և 2-րդ նրբ․ 12-24 առանձնատներ,
11։00-17:00 Կոմիտասի պող. 25/2, 31, 54/1 շենքեր, Գրիբոյեդովի փ. 2-4 շենքեր, Հյուսիսային ճառագայթ 2-18 շենքեր, Արաբկիր 39 փողոց 35-30; 49 փողոց 2-30; 51 փողոց 3; 53 փողոց 6 շենքեր, Բաբայան փ. 19 շենք, Գաջեգործների 1 փողոց 74/1, 74/2 շենքեր, Նոր Արեշ 4 փողոց 69-100; 15 փողոց 1-34, 3, 5, 7, 9; 17 փողոց 1-31 առանձնատներ, Արցախի փ. 31, 37 առանձնատներ, Մուրացանի փ. 192 առանձնատուն, Մուրացանի փ. 165-231 առանձնատներ, Ներքին գործերի նախարություն միակողմանի, Նոր Նորք 3-րդ զանգ.՝ Գյուրջյան փ. 11/3, 11/4 շենքեր, «Շինարար», «Մագաս» ՍՊԸ-ներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ավան՝ Թումանյան թաղ. 6/1, 6/2, 6/3, 7/1, 7/2, 8, 9, 9/1 շենքեր, հարակից առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
Արմավիրի մարզ՝
11:00-17:00 Գեղակերտ, Ծաղկալանջ և Հովտամեջ գյուղերն ամբողջությամբ, Մայիսյան, Նորավան, Մեծամոր և Զարթոնք գյուղեր մասնակի,
11:00-17:00 Օշական, Ոսկեվազ, Ուջան գյուղերն ամբողջությամբ, Կոշ գյուղ մասնակի,
12:00-15:00 Աշտարակ քաղաք՝ Սուրբ Սարգսի, Խորենացի, Ներսես Աշտարակեցի, Պարույր Սևակի, Աբովյան, Րաֆֆի, Արարատյան փողոցներ և Բագավան թաղամաս մասնակի,
10:00-12։00 Արարատ քաղաք՝ Շահումյան, Կոլխոզնիկների, Պուշկինի, Մուրացանի, Աղբյուր Սերոբի, Սալակիթ, Խանջյան, Չարենցի, Ղուկասյան, Տպագրիչների, Երկաթուղայինների, Աբովյան, Գրիբոյեդովի, Ցեմենտագործների փողոցներ մասնակի, Այգավան, Ավշար և Արարատ գյուղեր մասնակի,