Բարի գալուստ ID տաղավար․ Big Christmas Market
Դեկտեմբերի 17-ին տոնական վառ տրամադրությամբ մեկնարկեց ամենամեծ ու հեքիաթային Big Christmas Market with Coca-Cola 2025 ցուցահանդես-տոնավաճառը։ Արդեն 5-րդ տարին անընդմեջ տոնավաճառն իրական ամանորյա շունչ է բերում՝ հարյուրավոր բազմազան տաղավարներով, անակնկալներով ու նվերներով։
Այս տարի էլ միանալով գեղեցիկ ավանդույթին՝ IDBank-ը և Իդրամը ID տաղավարում դիմավորում էին հյուրերին բացառիկ առաջարկներով ու անակնկալ նվերներով։
Իդրամի եւ IDBank-ի մարքեթինգի ղեկավար Տաթեւիկ Հովհաննիսյանի խոսքով՝ տոնավաճառի օրերին գործելու են idplus-ի նվեր-քարտեր շահելու և idcoin-եր ստանալու առաջարկները․ «Մեր արդեն սիրված idcoin-ը տոնավաճառի ողջ ընթացքում կուրախացնի այցելուներին, ընդամենը պետք է այս 5 օրերի ընթացքում Big Christmas Market-ի վաճառակետերում վճարել Idram&IDBank-ով, և ամեն վճարումից կստանաք մինչև 30% ակնթարթային idcoin` հանրագումարային առավելագույնը մինչև 10.000 idcoin»։
Բացի այդ, այցելուներն ունեն idplus-ի նվեր քարտեր շահելու հնարավորություն․
· կատարեք միանվագ 10․000 ՀՀ դրամի և ավելի առնվազն 3 QR վճարում Idram&IDBank հավելվածով,
· կամ 5․000 ՀՀ դրամի և ավելի առնվազն 3 QR վճարում Rocket Line 0%-ով` ըստ սահմանված ժամկետների և պայմանների,
· վճարումները հաստատող էլեկտրոնային անդորրագրերով եկեք մեր տաղավար և ստացեք հնարավորություն տանելու 3․000-20․000 ՀՀ դրամին համարժեք idplus-ի նվեր-քարտ։
Ի դեպ, կարևոր է հիշել, որ առաջարկի շրջանակներում idplus-ի նվեր-քարտ կարող եք ստանալ 1 անգամ։
Առաջարկները կգործեն Big Christmas Market ցուցահանդես-տոնավաճառի շրջանակներում՝ դեկտեմբերի 17-ից 21-ը ներառյալ։ Բաց մի թողեք ամանորյա հեքիաթային տրամադրությամբ ձեր նվերներն ու գնումները կատարելու հնարավորությունը՝ ստանալով բազմաթիվ բոնուսներ ու անակնկալներ։

Добро пожаловать на ID павильон: Big Christmas Market
17 декабря в яркой праздничной атмосфере стартовала крупнейшая и самая сказочная выставка-ярмарка Big Christmas Market with Coca-Cola 2025. Уже 5-й год подряд ярмарка приносит настоящий новогодний дух — с сотнями разнообразных павильонов, сюрпризами и подарками.
В этом году, продолжая красивую традицию, IDBank, Idram и платформа лояльности idplus встречали гостей на ID павильоне с эксклюзивными предложениями и приятными сюрпризами.
По словам руководителя маркетинга Idram и IDBank Татевик Ованнисян, в дни ярмарки будут действовать предложения по выигрышу подарочных карт idplus и получению idcoin-ов: «Наш уже полюбившийся idcoin будет радовать посетителей на протяжении всей ярмарки — достаточно в течение этих 5 дней оплачивать покупки в торговых точках Big Christmas Market с помощью Idram&IDBank, и с каждого платежа Вы получите до 30% мгновенных idcoin-ов с суммарным максимумом до 10 000 idcoin-ов».
Кроме того, посетители имеют возможность выиграть подарочные карты idplus:
• совершите не менее 3 QR-платежей на сумму 10 000 драмов РА и более за одну операцию через приложение Idram&IDBank,
• либо не менее 3 QR-платежей на сумму 5 000 драмов РА и более с Rocket Line под 0% — в соответствии с установленными сроками и условиями,
• с электронными чеками, подтверждающими платежи, приходите на наш павильон и получите возможность забрать подарочную карту idplus номиналом от 3 000 до 20 000 драмов РА.
Кстати, важно помнить, что в рамках предложения подарочную карту idplus можно получить только один раз.
Предложения будут действовать в рамках выставки-ярмарки Big Christmas Market с 17 по 21 декабря включительно. Не упустите возможность совершить свои подарки и покупки в сказочной новогодней атмосфере, получая множество бонусов и сюрпризов.