Բարի գալուստ ID տաղավար․ Big Christmas Market
Դեկտեմբերի 17-ին տոնական վառ տրամադրությամբ մեկնարկեց ամենամեծ ու հեքիաթային Big Christmas Market with Coca-Cola 2025 ցուցահանդես-տոնավաճառը։ Արդեն 5-րդ տարին անընդմեջ տոնավաճառն իրական ամանորյա շունչ է բերում՝ հարյուրավոր բազմազան տաղավարներով, անակնկալներով ու նվերներով։
Այս տարի էլ միանալով գեղեցիկ ավանդույթին՝ IDBank-ը և Իդրամը ID տաղավարում դիմավորում էին հյուրերին բացառիկ առաջարկներով ու անակնկալ նվերներով։
Իդրամի եւ IDBank-ի մարքեթինգի ղեկավար Տաթեւիկ Հովհաննիսյանի խոսքով՝ տոնավաճառի օրերին գործելու են idplus-ի նվեր-քարտեր շահելու և idcoin-եր ստանալու առաջարկները․ «Մեր արդեն սիրված idcoin-ը տոնավաճառի ողջ ընթացքում կուրախացնի այցելուներին, ընդամենը պետք է այս 5 օրերի ընթացքում Big Christmas Market-ի վաճառակետերում վճարել Idram&IDBank-ով, և ամեն վճարումից կստանաք մինչև 30% ակնթարթային idcoin` հանրագումարային առավելագույնը մինչև 10.000 idcoin»։
Բացի այդ, այցելուներն ունեն idplus-ի նվեր քարտեր շահելու հնարավորություն․
· կատարեք միանվագ 10․000 ՀՀ դրամի և ավելի առնվազն 3 QR վճարում Idram&IDBank հավելվածով,
· կամ 5․000 ՀՀ դրամի և ավելի առնվազն 3 QR վճարում Rocket Line 0%-ով` ըստ սահմանված ժամկետների և պայմանների,
· վճարումները հաստատող էլեկտրոնային անդորրագրերով եկեք մեր տաղավար և ստացեք հնարավորություն տանելու 3․000-20․000 ՀՀ դրամին համարժեք idplus-ի նվեր-քարտ։
Ի դեպ, կարևոր է հիշել, որ առաջարկի շրջանակներում idplus-ի նվեր-քարտ կարող եք ստանալ 1 անգամ։
Առաջարկները կգործեն Big Christmas Market ցուցահանդես-տոնավաճառի շրջանակներում՝ դեկտեմբերի 17-ից 21-ը ներառյալ։ Բաց մի թողեք ամանորյա հեքիաթային տրամադրությամբ ձեր նվերներն ու գնումները կատարելու հնարավորությունը՝ ստանալով բազմաթիվ բոնուսներ ու անակնկալներ։

This year as well, joining the beautiful tradition, IDBank and Idram welcomed guests at the ID booth with exclusive offers and surprise gifts.
According to Tatevik Hovhannisyan, Head of Marketing at Idram and IDBank, during the fair days there will be offers to win idplus gift cards and receive idcoins:
“Our already beloved idcoin will delight visitors throughout the entire fair; you simply need to make payments at Big Christmas Market sales points using Idram&IDBank during these 5 days, and from each payment you will receive up to 30% instant idcoin, with a cumulative maximum of up to 10,000 idcoins.”
In addition, visitors have the opportunity to win idplus gift cards:
• make at least 3 QR payments of 10,000 AMD or more in a single transaction using the Idram&IDBank app,
• or at least 3 QR payments of 5,000 AMD or more with Rocket Line at 0% according to the established terms and conditions,
• with the electronic receipts confirming the payments, come to our booth and get the chance to take an idplus gift card equivalent to 3,000–20,000 AMD.
By the way, it is important to remember that within the framework of the offer, you can receive an idplus gift card only once.
The offers will be valid within the framework of the Big Christmas Market exhibition-fair from December 17 to 21 inclusive. Do not miss the opportunity to make your gifts and purchases in a magical New Year’s atmosphere, receiving numerous bonuses and surprises.