Երբեմն լավագույն որոշումները կայացվում են ոչ թե գրասենյակում կամ հանդիպումների սեղանի շուրջ, այլ ընդմիջման ընթացքում։ Մի բաժակ սուրճ, համեղ ընդմիջում, գործընկերների հետ կարճ զրույց, նոր գաղափար կամ պարզապես մի քանի րոպե՝ աշխատանքային առօրյայից կտրվելու համար։ Իսկ եթե այդ հաճելի պահերը նաև idcoin-ներ բերեն, օրը կարելի է իրոք հաջողված համարել։
2026թ․ հուլիսի 1-ից մինչև օգոստոսի 31-ը ներառյալ՝ ամեն օր ժամը 12:00-ից 15:00-ն, «Լանչի՛ր և մինչև 10% idcoin ստացիր» արշավի շրջանակում մի շարք սրճարաններում, ռեստորաններում և բարերում Idram&IDBank հավելվածով QR վճարումներ կատարելիս կարող եք ստանալ մինչև 10% ակնթարթային idcoin։ Արշավի մասնակից գործընկերների ցանկին կարող եք ծանոթանալ այստեղ։
Արշավի շրջանակում՝ 2026թ․ հուլիսի 1-ից մինչև օգոստոսի 31-ը ներառյալ, մեկ օրացուցային ամսվա ընթացքում հնարավոր է ստանալ առավելագույնը հանրագումարային 10,000 idcoin (հարկումից հետո)։
Որպես QR վճարման աղբյուր կարող եք ընտրել Idram&IDBank հավելվածին կցված բանկային հաշիվը, քարտը, Idram դրամապանակը, idplus բոնուսները կամ Rocket Line և Rocket Line 0%-ը։
Բացի այդ, արշավին մասնակցած այն օգտատերերը, որոնք բանկի հաճախորդ չեն և արշավի ընթացքում Idram&IDBank հավելվածի միջոցով կիրականացնեն սինքրոնացում ու կդառնան բանկի հաճախորդ, արշավի ավարտից հետո 10 աշխատանքային օրվա ընթացքում կստանան 1000 idcoin (հարկումից հետո)։
Ի վերջո, հաճելի անակնկալների համար միշտ չէ, որ հատուկ առիթ է պետք։ Երբեմն բավական է պարզապես վճարել Idram&IDBank հավելվածով և ստանալ ձեր idcoin-ները։

Sometimes the best ideas are born not in the office or around the meeting table, but during a break. A cup of coffee, a delicious lunch, a short chat with colleagues, a fresh idea, or simply a few moments away from the daily routine. And when those moments also earn you idcoins, the day becomes even better.
From July 1 to August 31, 2026 (inclusive), every day between 12:00 PM and 3:00 PM, you can receive up to 10% instant idcoin when making QR payments with the Idram&IDBank app at selected cafés, restaurants, and bars as part of the "Have Lunch and Get Up to 10% idcoin" campaign. You can find the list of participating partners here.
You can make QR payments using your linked bank account, payment card, Idram wallet, idplus bonuses, Rocket Line, or Rocket Line 0% as the payment source in the Idram&IDBank app.
Under the campaign, from July 1 through August 31, 2026 inclusive, a maximum cumulative amount of 10,000 idcoin (after tax) may be earned within a single calendar month.
In addition, users who participate in the campaign, are not yet IDBank customers, and become IDBank customers by completing synchronization through the Idram&IDBank app during the campaign period will receive an additional 1,000 idcoins (after tax) within 10 business days after the campaign ends.
After all, pleasant surprises don't always need a special occasion. Sometimes, all it takes is paying with the Idram&IDBank app and enjoying your idcoins.