5 հատ iPhone 16 և 0% միջնորդավճար. Կոնվերս Բանկը Visa քարտապանների համար նոր արշավ է մեկնարկել
Կոնվերս Բանկը հայտարարում է հերթական խրախուսման արշավը Visa քարտապանների համար:
Արշավի շրջանակում՝ 21.10.24- 30.11.24թթ. ներառյալ կատարելով միջազգային Card2Card փոխանցումներ Visa քարտերով ՝ Բանկի հաճախորդները կօգտվեն 0% միջնորդավճարից՝ գործող 1,5%-ի փոխարեն, իսկ փոխանցումների ընդհանուր ծավալով 1-5 հորիզոնականները զբաղեցրած քարտապանները՝ նաև iPhone 16:
Ըստ որում, հաշվի է առնվելու ինչպես Բանկի հեռակառավարման հարթակներով՝ Converse Mobile, Ինտերնետ Բանկ, Վճարումների առցանց հարթակ, այնպես էլ մասնաճյուղերում կատարված գործարքների հանրագումային ծավալը:
Արշավի արդյունքները կամփոփվեն այս տարվա դեկտեմբերին:
Կոնվերս Բանկում նշել են նաև, որ դեկտեմբերին կամփոփվեն նաև Visa քարտապանների համար մեկ այլ արշավի արդյունքները: Արշավին կարող են մասնակցել Բանկի՝ C360 NEO, C360 ULTRA և C360 ELITE փաթեթների ներքո Visa քարտ ունեցող հաճախորդները:
2024 թվականի սեպտեմբերի 23-ից 2024 թվականի նոյեմբերի 23-ը ներառյալ կատարելով առնվազն 30,000 ՀՀ դրամի ընդհանուր չափով գործարք կամ գործարքներ, նրանք կարող են հավակվել արժեքավոր նվերների՝ էլեկտրամոբիլ, 10 հատ 360$-ին համարժեք ՀՀ դրամ և այլն: