📍Ի ՞նչ է սպասվում 28.08.2023-ին
⚡️Մհեր Գրիգորյանը կմասնակցի Եվրասիական տնտեսական հանձնաժողովի խորհրդինիստին
ՀՀ փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանի գլխավորած պատվիրակությունը կմեկնի Մոսկվա։Պատվիրակությունը օգոստոսի 28-30-ը կմասնակցի Եվրասիական տնտեսականհանձնաժողովի խորհրդի նիստին։
⚡️Քաղաքապետարանի գործակարգավարական խորհրդակցություն
Օգոստոսի 28–ին՝ ժամը 9.30–ին, քաղաքապետարանում գործակարգավարականխորհրդակցություն:
⚡️ԱԽ քարտուղար Արմեն Գրիգորյանն աշխատանքային այցով կմեկնի Հնդկաստան
Օգոստոսի 28-ին ՀՀ ԱԽ քարտուղար Արմեն Գրիգորյանն աշխատանքային այցով կմեկնիՀնդկաստանի մայրաքաղաք Նյու Դելի, որտեղ կհանդիպի Հնդկաստանի վարչապետՆարենդրա Մոդիի, ազգային անվտանգության խորհրդական Աջիթ Դովալի հետ:
⚡️Փաստաբան Վահագն Քեշիշյանի ասուլիսը
Սյունիքի նախկին մարզպետ Սուրիկ Խաչատրյանի որդու՝ Տիգրան Խաչատրյանիփաստաբան Վահագն Քեշիշյանը հանդես կգա մամուլի ասուլիսով: Այն տեղի կունենաօգոստոսի 28-ին՝ ժամը 11֊ին, Փաստաբանների պալատի մեծ դահլիճում (Զաքյան 7-2, 4-րդհարկ):
⚡️Binance համայնքի առաջին հանդիպումը Հայաստանում
Օգոստոսի 28-ին հրավիրում ենք լուսաբանելու Բայնենս (Binance) համայնքի առաջինհանդիպումը Հայաստանում։ Այն տեղի կունենա Երևանի ՄարիոթԱրմենիա հյուրանոցում՝ժամը 16-21-ը։ Միջոցառմանը ներկա է լինելու նաև Բայնենսի ռեգիոնալ տնօրեն ՎլադիմիրՍմերկիսը:
⚡️Լոգիստիկ կենտրոնի կառուցման վերաբերյալ հանրային քննարկում
Օգոստոսի 28-ին` ժամը 11-ին, Թաիրովի մշակույթի տանը տեղի կունենա «Ալֆա ՖուդՍերվիս»-ի ներկայացրած` Թաիրովում նախատեսվող լոգիստիկ կենտրոնի կառուցմանշրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալհանրային քննարկումը։ Հասցեն` գ. Թաիրով, Մայրաքաղաքային 106:
⚡️Գորան Բրեգովիչի բացօթյա համերգ
Բոսնիացի հայտնի երգահան, երաժիշտ Գորան Բրեգովիչն օգոստոսի 28-ին՝ ժամը 19.30-ին, իր նվագախմբի՝ Wedding and Funeral Orchestra-ի հետ Երեւանում հանդես կգա բացօթյահամերգով։ Նորացված ծրագրով միջոցառումը տեղի կունենա Անգլիական այգում՝Սունդուկյանի անվան թատրոնի բակում։