DD Trans. ապահով,արագ և որակյալ միջազգային բեռնափոխադրումներ
Ներմուծող ու արատահանող բազմաթիվ ընկերությունների կողքին Կովկաս. Շինարարություն և վերանորոգում EXPO 2025-ում իր հյուրընկալ տաղավարն է բացել նաև «Դի Դի Տրանս» ընկերությունը:
«Դի Դի Տրանս»-ն իրականացնում է միջազգային բեռնափոխադրումներ։ Շնորհիվ կազմակերպության ճիշտ կառուցվածքի, մասնագետների պրոֆեսիոնալ աշխատանքի և շուկայում մրցակցային ցածր գնառաջարկի՝ դուք կունենաք շատ արագ, որակյալ և ապահով բեռնափոխադրում ։
Թիմը կազմված է շատ պատասխանատու մասնագետներից, ովքեր ունեն երկար տարիների փորձ միջազգային բեռնափոխադրումների ոլորտում։
Հիմք ընդունելով, որ ցանկացած բեռնափոխադրում ունի անհատական բնույթ, հետևաբար յուրաքանչյուր հաճախորդ՝ ըստ պատվերի, ստանում է անհատական մոտեցում, ընտրվում է ամենաօպտիմալ երթուղին, ուսումնասիրվում է ցանկացած մանրուք, որպեսզի համագործակցությունը լինի փոխշահավետ և երկարաժամկետ։
«Դի Դի Տրանս» ՍՊԸ-ն բացի էքսպեդիցիոն գործունեությունից իրականացնում է նաև բեռնափոխադրումներ իր սեփական ավտոտրանսպորտային միջոցներով , ինչպես նաև հավաքական բեռնափոխադրումներ իրականացնելու համար ունի պահեստներ մի շարք երկրներում։